Nejstylovější Insta outfity uplynulého týdne

/ Tereza Spilková

Moře nebo město? Našli jsme pro vás ty nejlepší Insta outfity, ať už jste kdekoliv! Kdo si je oblékl?

Blanca Miró

Dánský label Ganni je momentálně jednou z nejoblíbenějších značek mezi influencerkami. Barevné, originální a hravé kousky, které jsou proti všem pravidlům módního světa – přesně to je, zdá se, klíč k úspěchu. Například modrá a zelená jsou skvělými parťáky.

🌾 👰🏼 🌾

Příspěvek sdílený Blanca Miró Scrimieri (@blancamiro),

Julie Pelipas

Neutrální barvy jsou na léto ideální pro všechny, kdo normálně nosí jen černou. Béžová a bílá jsou černá a šedá pro letní měsíce (rozumíme si, že ano?). Julie a její neutrální kombinace se dostávají na pomyslnou první příčku našeho instagramově-outfitového žebříčku minulého týdne.

I tend to work against my own taste ‘ Miuccia once perfectly said 💛 @modehunter

Příspěvek sdílený Julie Pelipas (@juliepelipas),

Eleonore Toulin

Malé bílé a košík. To je outfit letošního léta. Nic jiného nepotřebujete vědět, jen to, že malé bílé prostě musíte mít. Takové, které vám budou stoprocentně sedět a udělají vám ty nejdelší nohy a nejkrásnější dekolt. Obujte k nim třeba tenisky nebo boty na podpatku – jak chcete!

Cagolita ☀️

Příspěvek sdílený Eleonore Toulin 🇫🇷🍷🚬 (@eleonoretoulin),

Tylyn Nguyen

Kouzlo jednoduchosti neomrzí. Chápeme všechny minimalisty a pragmatické fashionisty – barvy a bláznivé kreace jsou sice zábavné, ale až se budete dívat na svou fotku po dvaceti letech, jednoduché kombinace vás ušetří pocitu trapnosti. Hrát občas na jistotu nás baví.

American Woman 🇺🇸 #inmyjbrand @jbrandjeans

Příspěvek sdílený TyLynn Nguyen (@tylynnnguyen),

Maya Stepper

Bílá od hlavy až k patě, to není nikdy špatný nápad. Snad jen s výjimkou svateb, kde jste host. Nebojte se sáhnout třeba po bílé džínové bundě, k ní bílé džíny nebo sukni a můžete vyrazit ven. Večer je zima, tak vklouzněte do trendy tenisek. Výrazná kabelka bude super tečkou a nezapomínejte na doplňky!

Arrivederci💋👋🏽

Příspěvek sdílený MAYA (@mayastepper),

Foto: Monikh.com