Ty nejlepší jarní účesy podle celebrit

/ Redakce

Také máte s příchodem jara potřebu vyzkoušet něco nového? Vsaďte na vaše vlasy! Právě ty po dlouhé zimě doslova volají o nový účes. A které z nich se teď nejvíce nosí? Nechte se inspirovat těmi nejpovolanějšími.

Pěšinka na střed

Tohle jaro bude přirozenost hrát hlavní roli. Minimum makeupu v kombinaci s pěšinkou uprostřed nechá dokonale vyniknout vaše přednosti. Vyzkoušejte pěšinku podle Kendall, je jedno jestli máte mikádo nebo delší vlasy.

Nová délka

Zimou unavené vlasy potřebují zkrátit. Až si tentokrát půjdete ke kadeřnici na zastřihnutí konečků, nechte si je zkrátit o pár centimetrů více. Skvěle vypadá rovný střih ve stejné délce tak, jak ho nosí Bella Hadid.

Lehká ofina

Jedním z největších letošních trendů je beze sporu ofina. Zatímco v předchozích letech se nosila hustá ofina, celebrity teď dávají přednost více prostříhané s messy efektem. Inspirovat se můžete u Seleny Gomez.

Fresh odstín

Barvy k jaru beze sporu patří. Tak proč si pastelové odstíny nedopřát i ve svých vlasech? Pokud se bojíte radikální změny, vyzkoušejte nejprve barevné masky, pěny či sprej – vydrží jen několik umytí a vy uvidíte, jestli po barvě zatoužíte na delší dobu.