Nové módní kampaně, které jsme si zamilovali

/ Redakce

Kampaně patří mezi nejdůležitější reprezentace módních labelů – jsou totiž lidem více na očích, než samotné kolekce. A proto je vždy fotí ti nejlepší fotografové z oboru. Které kampaně jsme si zamilovali teď?

Prada

Fotograf Willy Vanderperre má na svém kontě jednu povedenou kampaň za druhou. Tou poslední je Prada Spring 2018. Samotná kampaň poukazuje na nylonové materiály, které jsou pro Pradu vskutku ikonické. Každá fotka se zaměřuje na model hned z několika úhlů pohledů a kombinuje černobílou fotku s barevnou. Krása.

Versus Versace

Nová kampaň nesoucí název “Sub Versus 2” navazuje na tu předchozí, mladá generace je v hlavní roli. Podívejte se, jak to vypadá na kalifornských plážích nebo v legendárním skateparku očima současným mileniálů. Stoprocentní autentičnost a dokonale jednoduchá a přitom silná vizuální stránka v podání fotografa Bena Stilla vás rozhodně nenechá chladnými.

Balenciaga

Módní dům v čele s Demna Gvasalia opět nezklamal. Tentokrát poukázal na to, jak stylově mohou vypadat paparazzi fotky. Hvězdy modelingu Stella Tennant, Kennah Lau, Eliza Douglas, Christine Willis nebo Alek Wek se staly obletovanými celebritami. Za fotooparátem stála Agence Bestimage a samozřejmě nechyběla ani zásluha v podání stylingu Loty Volkové.