-->

Nejlepší primery na léto, které nesmějí chybět ve vaší kosmetické taštičce

/ Cristina Pasquini

Primer je nezbytný pro vaši pleť, stejně tak jako padnoucí spodní prádlo pro vaši postavu – zahlazuje, formuje, skrývá to, co nechceme vidět a zároveň drží na svém místě. To umožňuje aplikaci jakéhokoliv dalšího produktu a znásobí jeho efekt na maximum! Ať už chcete zahladit vrásky, zmatnit pleť, minimalizovat póry, nebo i zamaskovat nerovnoměrnou barevnost pleti, primer je jedním ze základních potřeb, které vám nesmí v kosmetické sbírce chybět. Navíc vytváří perfektní základ pro make-up a napomáhá tomu, aby déle vydržel.

Benefit

Revoluční produkt, který slibuje minimalizaci viditelných pórů. Porefessional primer bez olejů poskytuje dlouhotrvající výsledky. Také proto je bestsellerem značky Benefit již od svého uvedení na trh v roce 2011.

Best-primers-3-Vogue-11Oct13-pr_b_592x888

Chanel

Chanel Le Blanc De Chanel Multi-Use Illuminating Base zmatňuje pleť a zároveň rozzáří obličej.  Smíchaný s padnoucím make-upem dodá extra rozjasnění a vytrvalost.

Získat dokonalý vzhled jako z Photoshopu v jediném okamžiku  je s tímto produktem naprosto jednoduché. Maskuje póry a jemné vrásky, stejně tak jako vytváří jemný a matný povrch. Jemný nádech pigmentu nechá prostor pro samostatné použití, když zrovna nechcete příliš make-upu.

Untitled-1_592x888_4

Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent Touche Eclat Blur Perfector není jen tak ledajaký primer pod make-up! Minimalizuje výskyt pórů, rozsvětluje a zanechává pokožku hebkou jako satén. Jak již název napovídá, dokonalá receptura  dodá efekt “rozostření”,  jako byste si upravili obličej ve foto filtru na Instagramu.

Skin-products-4-Vogue-18feb15-pr_b_592x888

MAC

Tento klasický produkt sjednocuje barvu  pleti a vytváří ideální základ pro make-up.  Navíc výrazně snižuje olejnatost pokožky. Vyberte si barvu na základě vaší barvy pleti tak, aby vám vyhovovala.

Best-primers-10-Vogue-11Oct13-pr_b_592x888

Zdroj: Vogue