Nejlepší účesy na konec léta

/ Redakce

Léto se pomalu chýlí ke konci, západ slunce dostává zcela jiný barevný nádech a spolu s ním by jej měly dostat i vaše vlasy. Na konci léta totiž odvážným chameleonům štěstí přeje.

506246168fc608c85aae03941bb049b3V barvě
Trendu zábavně barevných vlasů už podlehla nejedna modelka, Cara Delevinge, Poppy Delevinge i Georgia May Jagger a další, je tedy čas jim podlehnout také. Jak se říká „Kdo se bojí, nesmí do lesa“ a dvojnásob to platí v módě a kosmetice. Kdo se bojí zkoušet nové trendy, ten trendy nikdy nebude.

Na začátku léta byly v kurzu pastelové tóny jako pro panenky Barbie, tedy růžová, zelená nebo levandulová, na jeho konci se barvy posouvají k teplejším a tmavším. Chybu tak neuděláte s fuchsiovou, temně fialovou nebo teplými oranžovo-červenými odstíny, které pusťte alespoň na konečky. Barevné kadeře pak splétejte do boho volných copů ke straně, nedbalých drdůlků nebo je natočte do roztomilých vlnek a nechte volně splývat přes ramena. Ženy s kratšími vlasy si pak nejlépe užijí letní rozcuch, který nejlépe vytvoří během nočního spánku.

fbe94d25e0fbd394f97422f8d6277108Nedbalost letí
A komu se nechce do barevných experimentů, ten by měl vsadit na nedbalost, letní rozevlátý rozcuch a účesy vypadající jako byste právě vstala z postele. Vplétejte si do kadeří květiny, zaplétejte provázky a klidně se dva dny nečešte. To je to, co na konci léta letí.

Zdroj foto: Pinterest.com