Nejpopulárnější modelky roku 2014

/ Redakce

Karlie Kloss, Cara Delevingne, Daphne Groeneveld či Natasha Poly. Jména, která po letošním roce zařadíme mezi ta nejúspěšnější ve vratkém světě modelingu.

Sociální platforma Tumblr, na které si každý z nás může založit něco jako obdobu mini blogu a přidávat zde krátké příspěvky, zveřejnila na začátku prosince důležitý seznam jmen. Jedná se o jména modelek, která se na tomto webu za poslední rok objevila nejčastěji, jejich fotografie patří mezi nejvíce sdílené mezi uživateli po celém světě.

Do úzkého výběru tak spadá například holandská modelka Daphne Groeneveld, která prorazila v roce 2010 díky tomu, že se objevila na lednové obálce francouzského Vogue a také si ji můžete pamatovat z kampaně podzim/zima 2012 švédského řetězce H&M.

Daphne Groeneveld

Mezi další vyvolené patří Natasha Poly, Lindsay Wixson, Chanel Iman nebo Joan Smalls, kterou časopis Forbes zařadil v loňském roce na osmé místo v kategorii nejlépe placených modelek světa.

Seznamu vévodí ale také ne úplně známá jména, nechybí jemná blondýnka Sasha Luss, andílek značky Victoria´s Secret Magdalena Frackowiak a o něco známější Jourdan Dunn, britská modelka momentálně spolupracující s kosmetickým gigantem Maybelline New York.

Jourdan Dunn

Jourdan Dunn

Následuje mnohem známější Karlie Kloss, americká kráska s uhrančivýma očima Dita Von Teese, Rosie Huntington-Whiteley, nestárnoucí Naomi Campbell či neustále populární Alexa Chang.

Alexa Chung

Alexa Chung

Úspěšný rok má za sebou také Barbara Palvin, maďarská modelka vzdáleně připomínající ruskou krásku Natalii Vodian. Tumblr samozřejmě nezapomíná ani na Mirandu Kerr a neustále usměvavou Candice Swanepoel.

Přední příčky v oblíbenosti letos shrábla nezastavitelná Cara Delevingne a také Kendall Jenner, nová tvář značky Estée Lauder.

Foto: Pinterest