Nejpopulárnější stravovací a fitness trendy současnosti

/ Redakce

Slovo dieta je teď díky bohu sprosté slovo. Nahradil ji healthy lifestyle. Které stravovací a fitness trendy momentálně nejvíce hýbou světem?

Počítání kalorií se už neřeší, jíst můžete kolik chcete, podstatou je jíst eatclean, neboli čistou stravu. Žádné uměle zpracované  potraviny, polotovary a další. Důležité však je vyřadit ty nejvíce škodlivé potraviny.

Everything free

Sugar free, meat free, lactose free, gluten free, nebo GMO free? Možná to zní přehnaně, ale vyřaďte tyto potraviny a máte vyhráno. Čistá pleť, úbytek kil a dostatek energie – to všechno přijde samo. Stačí tak “málo”.

almondmilk

Superfoods

Jestli se bez něčeho neobejdete, pak určitě bez super foods. Avokádo, kokosová voda, chia semínka, raw kakao, acai, batáty nebo borůvky? Jeden velký marketingový tah, nebo opravdová nezbytnost v dnešní uspěchané době plné stresu? My v redakci na ně nadáme dopustit.

hbz-diet-tips-and-tricks-21-new-superfoods-getty

Fruit yourself

K snídani ovocné smoothie plné vitaminů a ke svačině výživný fresh. Uznáváme, že i nás tahle “tekutá strava” pohltila. Perfektní ve chvílích, kdy nemáte příliš času na jídlo, nebo pokud jste se stále nenaučili snídat. Receptů a kombinací je nespočet, stejně tak jako smoothie suplementů v podobě superfoods prášků, nebo rostlinných proteinů.

smoothie

Domácí fitko

Díky bohu, že se pro nás upracované holky vymyslelo cvičení z pohodlí domova. Jasně, některá fitka mají otevřeno až do noci, ale tohle je zkrátka pohodlnějěí. Navíc každý den můžeme cvičit s někým jiným. Tak koho si vyberete dnes? Cassie, Kaylu, nebo Shauna?

hbz-diet-tips-and-tricks-09-the-kayla-effect-kayla-itsines-instagram

Kruháč

Naopak ty, kteří jsou v tom neradi sami, uvítají kruhový tréning. Popadněte kamarádku, vyrazte na společný tréning a dejte si pořádně do těla. Tenhle druh cvičení se momentálně hodně rozmohl a najdete ho zaručeně v každém dokonce i malém měste.

hbz-diet-tips-and-tricks-18-the-fitness-tracker-controversy-getty

 

pinterest.com