Nejstylovější youtuberky, které vládnou módnímu světu

Kultura youtuberů má dnes trochu špatnou pověst. Je ale načase vzít vlogerky na milost. Tyhle účty mají minimálně stejný vliv jako například tištěné módní magazíny a jejich autorky jsou považovány za největší fashion influencerky současnosti.

1. Zoella

Počet odběratelů: 11,9 milionů

Proč ji sledovat: Jedna z nejvlivnějších lidí na internetu, má jedinečné nápady na videa a kromě klasických módních „haulů“, kde ukazuje oblečení ze svých nákupů, natáčí i třeba krátké střípky z každého svého dne.

2. Samantha Maria

Počet odběratelů: 1,8 milionu

Proč ji sledovat: Vystudovaná stylistka původem z Londýna má obrovský cit pro módu a ukáže vám, jak nosit klasické kousky i nejnovější trendy.

3. Clothes Encounters

Počet odběratelů: 1,9 milionu

Proč ji sledovat: Napůl Korejka, napůl Američanka s osobitým stylem ukazuje nejen novinky ze světa módy, ale i zážitky ze svých výletů.

4. Ingrid Nilsen

Počet odběratelů: 3,9 milionu

Proč ji sledovat: Ingrid, která je lesba, je inspirací nejen v módě, ale i v životě. Ve svých videích je hodně upřímná a působí jako „holka odvedle“. Milují ji módní nadšenci i zástupci LGBT+ komunity!

5. Zoe London

Počet odběratelů: 64 000

Proč ji sledovat: Zoe se svými jasně modrými vlasy nevypadá jako klasická módní ikona, ale za to je osobitá, upřímná a vtipná. Rozhodně se podívejte na její videa, jestli hledáte trochu „jinou“ vlogerku.

6. Lucy Moon

Počet odběratelů: 295 000

Proč ji sledovat: Lucy Moon je krásná, vtipná a sympatická. I když nenatáčí typická fashion videa, styl jí rozhodně upřít nemůžeme. Lucy nezvykle otevřeně vloguje hlavně o svých psychických problémech a pomáhá tak sobě i mnoha jejím sledovatelům.