Největší trendy v jarních účesech

/ Redakce

Boho vlny, dlouhé culíky, copy a uzly na tisíce způsobů. I takové prvky hledejte v množině nejvíce trendy účesů probíhající sezóny.

Tzv. boho vlny, tedy vlnité vlasy, které nadchnou vás i vaše okolí svojí přirozeností, jemností a elegancí se objevily na modelkách značek Marchesa, Tory Burch, Chloé nebo Valentino.

Tento nenápadný účes můžete vytvořit například pomocí solného spreje, který nastříkáte do vlasů, jemně promnete a můžete se těšit plážovému vzhledu. Pokud nemáte sprej, stočte přes noc vlasy do nepravidelného drdolu.

Naeem Khan

Naeem Khan

V objemných drdolech zářily modelky u Altuzarra, Carolina Herrera či Erin Fetherston. Ať už nízko, středně či vysoko posazené, rozcuchané nebo přísně stažené, ozdobte je netradiční čelenkou. Pamatujete na originální ozdoby vlasů během přehlídek Fendi, Celine, Bottega Veneta nebo Dolce & Gabbana? Kdy jindy jim dát šanci než na jaře!

Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana

U Versace, Proenza Schouler, Thakoon a třeba i Balmain vsadily na mokrý efekt vlasů, jimž dodaly hladkosti a lesku pomocí vosku, ten nanesly pouze v části temene hlavy, zbytek vlasů byl ponechán volně.

Versace

Versace

Oscar de la Renta, Gucci, Ralph Lauren nebo Jason Wu zase společně vsadily na hladký účes, vlasy stáhly do středně či nízko posazeného culíku a omotaly jej jedním silnějším pramenem. Celému účesu často dopomáhaly příčesky stejné barvy modelčiných vlasů, nouze nebyla o ozdobné gumičky.

Reem Acra

Reem Acra

Copy a různé typy uzlíků jsme obdivovaly na modelkách u Donny Karan, Giorgio Armani či Michael Kors. Opravdovou klasikou je postupně zaplétaný francouzský cop, pokud budete prameny vkládat stejným způsobem ale pod sebe získáte efektní vystouplý holandský cop. V kurzu jsou ovšem také nedbalé záměrně rozscuchané copy, copy rybí ze dvou silných pramenů nebo miniaturní copánky zdobící celý účes.

Mara Hoffman

Mara Hoffman

Foto: WWD