Nejžhavější trendy ve špercích: Letos v létě se bez ozdob neobejdete

/ Redakce

Léto je ideální dobou na to, abyste nosila šperky. Abyste je nosila k šatům, tílkům i teplákům, zkrátka abyste se jimi ověsila vždy a všude. A co a jak se vlastně nosí?

nina-ricciKaždá náušnice jiná
Letos v létě se nosí asymetrie, tedy alespoň v uších. Jedním z největších trendů sezóny jsou výrazné náušnice, ovšem na každém uchu jiná. Takové zdobení bylo vidět na přehlídkách Hermés, Niny Ricci i Louis Vuitton.

Výrazné náhrdelníky
Náhrdelníků není nikdy dost a zvláště v létě. Nosí se krátké i dlouhé náhrdelníky se závěsem i s kameny, zlaté, stříbrné i mosazné. Výrazné kousky nechyběly na krku modelek na přehlídce Lanvine, Toma Forda i Balmain a Stelly McCartney.

etroInspirace hippie
Tím, co letos opravdu frčí, jsou 70. léta. Barevné hippie šperky s korálky, peříčky a v zemitých barvách, dřevěné nebo boho šperky, jsou skvělým doplňkem k letním outfitům. Hippie inspiraci hledala například značka Donna Karen, Edun nebo Etro a Stella Jean.

Babiččina šperkovnice
Pamatujete, když jste si půjčovala šperky od babičky? Granátové náušnice, závěsy s jantarem a podobně? Přesně takové šperky jsou teď trendy, alespoň podle značek Dolce & Gabbana, Prada nebo Bottega Veneta.

fendiMaxi náramky
Čím viditelnější, tím lepší. Řeč je o náramcích, které se letos nosí takové, že je nikdo rozhodně nepřehlédne. Noste jeden nebo si jich na ruku navlékněte hned několik, inspiraci najdete u značek Chanel, Dior a Fendi.

Zdroj foto: Pinterest.com