Nemůžete najít lásku? Víme, co děláte špatně

/ Redakce

Jaro je tu a s ním i touha zase s někým začít chodit. Jenže ten pravý stále nikde? Víme, co děláte špatně.

Děláte ze sebe někoho jiného

Když vyrážíte mezi lidi, možná v obraně se chováte jinak, než jaká ve skutečnosti jste. Hrajete si na sebevědomou královnu večírků, mluvíte sprostě, flirtujete s každým druhým a nahlas se smějete? Tak s tím přestaňte. Takhle si lásku určitě nenajdete. Buďte přirozená, milá a chovejte se slušně.

Nikdo vám není dost dobrý

Přátelé už vás mockrát chtěli s někým seznámit, ale vám prostě nikdo není dost dobrý. Buď se vám nelíbí, jak vypadá, má divné vlasy/je moc malý/co to má na sobě, nebo to vzdáte už před prvním rande, protože z vyprávění se vám na něm prostě něco nezdá. Ale vzpomeňte si kolikrát byl váš první dojem naprosto mylný. A nebyla byste i vy ráda, kdyby vám dal někdo šanci a neodsoudil vás ještě před tím, než vás pozná?

91497ceae31a4c4d2a15d3e05799fa35

Omlouváte se

Že jste single, ještě není konec světa. Nemusíte to nikomu vysvětlovat a už vůbec ne se omlouvat. Tím se v očích druhých absolutně shazujete. Každý někdy byl chvíli sám a není na tom rozhodně nic špatného. Užívejte si to, ale nechovejte se trapně.

Pozor ať nepřeberete

Jste zaregistrována na všech sociálních sítích i u seznamovacích agentur? Na tinderu a badoo trávíte většinu volného času? Někdo se vám zalíbí, vyrazíte si na schůzku, ale stejně pořád přemýšlíte nad tím, jestli náhodou nepotkáte ještě někoho lepšího. Uvědomte si, že všeho moc škodí, proto si nechte jen jednu oblíbenou aplikaci a zbytek smažte.

f9e46aaade8251b51b7063b9dd20c009

 

foto Pinterest