Nespresso představuje novinku inspirovanou dezerty

/ Redakce

Každoročně přináší značka Nespresso limitované edice kávy z řady Grand Cru. Ani letošní rok tomu není jinak, limitovaná edice je inspirována chutěmi a vůněmi dezertů.

Svým fanouškům na Facebooku po celém světě udělala značka chutě pěti novými požitkářskými vůněmi a požádala je, aby vybrali svou oblíbenou. Tři nejpopulárnější se v listopadu představí jako Grands Crus v nové limitované řadě Variations – Hazelnut Dessert, Chocolate Mint, Apple Crumble. Snoubení Grand Cru Livanto s chutěmi a vůněmi dezertů je pro pravé požitkáře skutečně božské.

nespresso_variations_2014_desserts

 Hazelnut Dessert  – Lískooříškový dezert s chutí lískových oříšků

V kombinaci se sladkými karamelovými tóny Grand Cru Livanto vám vůně lískových oříšků připomenou domácí linecké pečivo.

Chocolate Mint – Čokoláda s mátou

Výjimečné propojení voňavého praženého Grand Cru Livanto s lahodnou chutí hořké čokolády a osvěžující máty.

Apple Crumble – Jablečný drobenkový koláč

Vyvážená harmonie mezi chutí pečených jablek a keksovými tóny koláče v kombinaci s praženými tóny Grand Cru Livanto evokuje čerstvě upečený jablečný drobenkový koláč.

MINT_CHOCOLATE_main_684x378

Grands Crus Variations je nejlepší servírovat samotné jako 40 ml espresso. Každá z Variations má na škále od jedničky do desítky intenzitu šest. Tyto nové příchutě z limitované řady doplňují stálou řadu Variations – Vanilio, Ciocattino a Caramelito a skýtají tak milovníků kávy ještě větší výběr. Limitované Grands Crus Variations Hazelnut Dessert*, Apple Crumble and Chocolate Mint od společnosti Nespresso jsou v prodeji od 10. listopadu po omezenou dobu, za cenu 124Kč. Seženete je v buticích Nespresso nebo online na oficiálních stránkách.

Foto: Archiv značky