New Hippie Style

/ Redakce

Hippie styl slaví svůj velký comeback v novém kabátu! Takzvaný „New hippie“ je nově vzniklý metropolitní styl, kterým se nechávají unést i slavní světoví designéři.

Hlavní inspirací pozůstávají nostalgická 60. léta, kdy liberálně smýšlející hipíci nosili kulaté lenonky, hověli si v barvách tónů země, vyžívali se v přírodních materiálech jako je len a zdobili se etnickými šperky. New Hippie povznáší tyto prvky do úplně jiné dimenze.

New Hippie stylem se nechal inspirovat na jarní/letní sezónu například italský návrhář Emilio Pucci nebo módní dům Gucci.

Bez názvu

Skvělé na tomto novém stylu je, že je snadno reprodukovatelný a není nijak velmi nákladný. Popravdě, kdo z nás doma nemá v šuplíku nějaké etnické náramky, prstýnky či náhrdelník z dovolené? Stačí je zkombinovat s volnou splývající blůzkou nebo basic tričkem a ikonickými ‘’flared jeans’’ (česky zvanými zvonáči) nebo klasickými džíny. Doplňky volte v přírodních tónech a budete připraveny vyrazit!

Jestli i vás dostal tento ležérní, ale zároveň sofistikovaný styl a váháte nad tím, že vám klíčové kousky v šatníku chybí, nezoufejte! Nemusíte pobíhat po všech vintage obchůdcích a shánět autentické hippie kousky. „New Hippie style“ vešel i do běžných obchodů. V nabídce najdete nespočet zvonáčů, džínových topů a splývavých blůzek včetně etnických šperků.

Vyzkoušejte třeba tyto outfity, které pořídíte při jediné návštěvě jednoho obchodu.

Foto: Profimedia.cz; Pinterest.com; Archiv firem