NYFW: Trendy barvy, jež udaly tón street style outfitům

/ Lenka Komrsková

Trendy nevznikají jen na přehlídkových molech, poslední dobou se čím dál většího vlivu dostává samotným hostům. Street style produkuje jeden módní hit za druhým. Jaké jsou must-have barvy podzimu?

Red + Pink

Ultra Violet je sice podle Pantone barvou roku 2018, módní svět se však jasně přiklání ke žluté. A červené. A tu nejlépe spojte s růžovou. Neobvyklá kombinace aktuálně slaví velký úspěch. Můžete na to jít pozvolna a zvolit red + pink jen na doplňcích, jako je kabelka či boty. Až budete stavět outfit, doporučujeme dát k sobě světlejší růžovou a intenzivnější rudou.

 

Pink Lady

Růžová dokonale funguje i samostatně, street style crowd nám to dokázal. Po vzoru 90. let zvolte matching sety, klidně doplněné jinou kontrastní barvou, avšak není to nutné. Kombinujte různé tóny růžové a nebojte se žádných jejích odstínů. Při vybírání šatů se zaměřte spíše na midi a maxi délky. Na podzim ideální!

 

Green with Envy

Street style nám odhalil i další módní tón, který mezi oblíbenými barvami nebyl tolik viditelný, jako třeba červená nebo žlutá. Je jím lahvově zelená a opět, žádné hranice nehledejte. Trendy posledních pár sezon všechny restrikce odmítají a vybízejí k tomu užít si každý kousek, vzor barvu či materiál na maximum. Tak do toho.

 

Yellow Trend

Možná je trochu zbytečné zmiňovat mezi trendy barvami žlutou, ale je to prostě nutnost. Barva slunce totiž ovládla všechna přehlídková mola. Snad v každé kolekci pro letošní podzim a zimu se objevil alespoň jeden model v zářivé žluté. A povoleno je vše. Noste žlutou se žlutou, zatónujte do ní vaše oblíbené vzory, zkrátka čím více, tím lépe!

 

Black and White

Nechce se vám do příliš křiklavých odstínů? Pak běžte do černobílé klasiky. A pojměte ji jakkoliv! Proč ji nevynést třeba na trendy kostce či pruzích? Basic bílý top s černou sukní či kalhotami oživíte neobvyklými střihy či materiály. Hravost do black and white outfitu zase vnesete díky doplňkům. Proč se rozhodovat mezi černou a bílou? Vezměte si každou botu jinou.

 

Fall Colors

Barvy spadaného listí, kaštanů a ořechů. Tak bychom definovali trend, jenž si pohrává s podzimními tóny laděnými do hněda, oranžova a žluta. Výrazné barvy doplňte neutrálními tělovými a béžovými odstíny. Skvěle tak zafunguje klasický trenčkot. Nepsané barvy roku s podzimem zkrátka spolupracují.