Módní týden zaplavil ulice velkého jablka

/ Redakce

Další týden módy je tu a tentokrát zaplaví ulice New Yorku. Ještě než se tak stane, pojďme si připomenout největší trendy z loňského NYFW, které tak rády nosíme.

Kožené úzké kalhoty - Marc JacobsJen co úspěšně proběhl jarní Mercedes-Benz Prague Fashion Week nastal čas na módní týden v New Yorku. Program svátku módy je nabitý nejen stálicemi jako je Michael Kors, Jason Wu, Marc Jacobs nebo Donna Karen, ale také nadějnými nováčky. Ještě než ale na molo vplují modely na příští jarní sezónu, rozhodla jsem se sestavit žebříček trendů, které vznikly minulý rok právě na NYFW a jejichž jsme pyšné nositelky.

Úzké kožené kalhoty
Jeden z kousků, který se zařadil do téměř všech šatníků. Elegantní, sportovní i velmi ženský a svěží look, to vše lze vytvořit s jedněmi dobře padnoucími koženými kalhotami.

Total White look
Celé jaro a léto se neslo právě v duchu bílo-bílé, na podzim ovšem přestávat nemusíte, trend pokračuje i v chladnějším podnebí.

Overaly inspirované 70‘léty - DVFOveraly inspirované 70. lety
Léta plná revolucionářů a dětí květin inspirují dnešní módy nejen střihy a grafickými potisky ale také rozevlátými materiály, které letos překvapí novou verzí.

Mikiny s čísly
Ano, tento kousek již nepatří výhradně do šatníků teenagerů.

Palazzo široké kalhoty
Široké kalhoty dokáží kouzlit se všemi typy postav. Tento trend jistě uvidíme i na letošních týdnech módy a můžeme se tak těšit na rok plný pohodlí a sofistikovaných outfitů.

Jednobarevný minimalistický outfit
Top a kalhoty nebo se sukní, to je jeden z trendů, který lze nosit napříč všemi sezónami. V létě se nosily především volánové sukně s krátkým jednoduše střiženým tričkem. Na podzim vyzkoušejte kratší rozšířené nohavice s vestou a rolákem, nebo koženkovým topem.