New Yorker: Plážový look

/ Redakce

Po děsivém propršeném týdnu dorazilo obratem horké léto. Teplé dny navozují pocit pohody a odpočinku. S ním ruku v ruce se dostavuje chuť na koupi plážových doplňků. I New Yorker přináší svůj plážový look.

Exotické a zvířecí vzory i pestré barvy plné květin doprovází kombinace aktuálních trendů, které najdete v obchodech značky New Yorker. Plážová móda je jedna z nejoblíbenějších a právě teď začíná zaplňovat regály obchodů.

Nejsou to však jen plavky, které patří k plážovému looku, k dostání je v New Yorkeru opět i spousta jedinečných módních doplňků, tašek i příhodné obuvi. Prim pro letošní rok hrají pastelové barvy kombinované s výraznými orientálními, exotickými i zvířecími motivy.

aaa

Veselé, hravé i sexy plavky můžete u této značky najít za dostupné ceny. Pokud nevíte, jak si vybrat ten správný střih, držte se následujících pravidel.

Léto je v tomto směru neúprosné, a tak se na nás podepíše každý chlebíček, který jsme si dopřály navíc. Lítostivost je k ničemu, raději se poohlédněte po správném typu plavek.

ccc

Jestliže vás trápí větší zadeček, je ideální odvést pozornost na vrchní díl bikin. Tedy upozornit na cokoliv netradičního, například třásně, výrazné barvy, zvrásnění či flitry. Vše můžete doplnit výrazným náhrdelníkem či náušnicemi, které v New Yorkeru najdete v bohatém výběru.

Obvykle nás trápí, že nám příroda nadělila malé poprsí, avšak jsou i ženy, u kterých to příroda s velikostí přehnala, a tak není od věci v takovém případě volit pevnou podporu poprsí. Tedy pevnou podprsenkou, silnější ramínka a skvěle padnoucí velikost.

sss

Větší bříško zakryjete jednodílnými plavkami či hravými tankiny. Vše se dá různě kombinovat a velký výběr i odbornou radu najdete právě v prodejnách New Yorker. Užijte si léto podle vlastních představ a ve velkém stylu.

Foto: Archiv firem