New yorkský balet oslavil legendárního módního návrháře Valentino

/ Redakce

New York vzdal holt dnes již legendárnímu italskému módnímu návrháři Valentino.

Nemohly chybět ty nejslavnější hvězdy, které jsou rovněž jeho obdivovatelkami. V době módních týdnů to byla událost, která přitáhla řadu novinářů, hereček i módních ikon, kteří dali přednost právě Valentinovi před módními přehlídkami jeho konkurentů. A bylo se na co koukat. Červený koberec zářil a celebrity na něm rovněž.

Dámy si oblékly jak jinak než modely značky Valentino. My pro vás vybraly dva nejlepší, které nás nadchly, uhranuly a nechaly tiše snít, že v našem šatníku by se vyjímaly o mnoho více, než v těch světových:-).

Úspěšná herečka, kterou mimochodem proslavila role asistentky ve Vogue, Anne Hathaway oblékla překrásné šaty z kolekce Valentino Haute Couture podzim/zima 212/13. Šaty nesou název “Le Bois de Diane” a jsou vyrobeny z úchvatného hedvábného šifonu, který z každé z nás udělá éterickou a křehkou bytost. Pro zajímavost, vyrobit takový model trvá 900 hodin, takže jeho cena je právem vysoká. Navíc krásná Anne Hathaway těmto šatům dodává ženskost, která je povyšuje na umělecký skvost.

Další ikonou, obdivovatelkou a přítelkyní Valentino je nejen úspěšná herečka, ale módní guru v jednom, Sarah Jessica Parker. I ta zvolila model značky Valentino a rovněž stejně jako Anna velice éterické, šifonové dlouhé šaty, které kromě paží neodhalují ani kousek těla. I tak vyzařují smyslnost, ženskost a skutečnou krásu, kterou Valentino obdivoval a jistě i ve svém návrhářském „důchodu“ obdivuje.

Foto: profimedia.cz; facebook.com