Newyorský týden módy odhalil inspirace návrhářů

/ Redakce

Zítřejším dnem odstartují světové módní týdny, které odhalí módní trendy příštího jara a léta. Tradičně tento módní svátek otevírá New York pod taktovkou světové automobilky Mercedes-Benz.

Návrháři hledají pro své kolekce inspiraci naprosto všude a někdy je až šokující, kde a v čem ji naleznou. Pro někoho je to místo dovolené, jiný ho hledá v ryzí kráse, další ji hledá v paletě barevných odstínů a někdo se zkrátka nechá vést svou fantazií.

Alexander Wang

Nalaďte se znovu na jaro a léto a hoďte propršený konec srpna za hlavu. Nechte se inspirovat mořskou zátokou značky Baja East nebo objevte krásku Jasona Wu. Nicole Miller našla inspiraci v rytmu, umění a kultuře a Rebecca Minkoff pro změnu chce odhalit moderní ženskost.

Jason Wu

My se už na newyorský týden módy velmi těšíme. Opět bude jistě k vidění řada povedených kolekcí, ale především profesionalita, která je v naší zemi stále velkou vzácností. Móda se totiž dělá srdcem, obchodním duchem a pro lidi. Módu ve světě dělají profesionálové a ne uzavřený kruh kamarádů poletujících v oblacích odsuzující ty, kteří se módou chtějí navíc i živit.

Foto: Archiv návrhářů