Vsaďte na tyhle D.I.Y. triky a dejte kabelce nový kabát

/ Redakce

Má už vaše kabelka něco za sebou nebo prostě jen toužíte po menší změně? Ještě než vyrazíte pro nový model, zkuste následující typy a dejte vaší staré kabelce nový život.

Změňte barvu

Dost možná máte doma kousek, který tak nějak neladí se zbytkem vašeho šatníku. Není proto nic jednoduššího, než vsadit na změnu barvy a dát tak kabelce druhou šanci. Stačí zapátrat v nejbližší drogerii v sekci barvy a laky a vybrat ten pravý odstín. Najdete jak barvy na textil, tak na kůži i semiš. Pak už jen stačí chvilka trpělivosti, pár nátěrů a alespoň jeden den, aby barva pořádně zaschla.

Konec crossbody

Zdá se, že crossbody kabelky jsou tuhle sezónu tak trochu na ústupu. To rozhodně ale neznamená, že se jich musíte zbavit. Naopak! Přeměňte ji v klasiku do ruky s kruhovými úchyty. Ty sežene snad v každém železářství, nebo jednoduše použijte velké kruhové náušnice z loňské sezóny. Kruhy jednoduše provlíkněte malým otvorem, který vytvoříte v středu kabelky. Crossbody popruh neodstřihávejte, ale obtočte na půl, nebo ho celý zastrčte do kabelky. Nikdy nevíte, kdy se bude zase nosit!

Na detailech záleží

Dostali jste po záplavě minimalismu chuť na něco výraznějšího? Tak pořiďte své kabelce nový popruh nebo ji zkrátka pozměňte po svém. Kreativitě se meze nekladou, tak se směle pusťte do zdobení. Skvěle poslouží šátky, různé řetízky, ale i perlové korálky, kamínky aneb super trend sezony a nezapomínejte ani na nášivky! Letos jedeme ve stylu více je více.