Nová SOPHISTIC BY VERONIKA!

/ Redakce

Elegantní a jednoduché modely, které skvěle podtrhují ženskost a dodávají sebevědomí – to jsou kousky značky Sophistic by Veronika, která byla založena v roce 2010 a pod kterou se podepsala autorka Veronika Štěrbová.

Sofistikovaná značka dostala novou tvář ve své fyzické i virtuální podobě. Čistá ženskost dýchá z nových webových stránek, které působí čistě a jsou velice přehledné. Aktuální kolekce, která se nese ve znamení pudrových tónu a pivoněk vše jen podtrhuje. Online sekci brzy navíc doplní také autorčin blog Sofistic lifestyle.

Během několika týdnů dostane svůj nový outfit i showroom na Vinohradech, který díky novému designu dovolí modelům lépe vyniknout a tento lehký jarní relaunch značky Sophistic dokončí.

Veronika také aktuálně pracuje na podzimní kolekci, která bude představena koncem léta a návrhářka již nyní prozrazuje, že naváže na romantický styl, který dominuje kolekci jaro/léto. Budou použity nápadité kombinace barev: pudrové mauve, tmavě modré, zelené, hořčicové a béžové. Strukturované materiály, které slaví v aktuální kolekci veliký úspěch, budou pokračovat v podobě květinových vzorů. Naprostou novinkou bude vlastní desén potisků.

Veronika se vyznačuje návrhy převážně šatů v jednoduchých čistých liniích, které ale působí neuvěřitelně žensky a také originálními variabilními a multifunkčními kusy.

11330016_896185340442056_2725162641634159551_n

„Není potřeba mít plný šatník nejrůznějších kousků, které pak lze ve výsledku jen těžko kombinovat. Mé variabilní oděvy můžete nosit každý den a přitom zcela jinak! Oblékání pak může být příjemnou hrou“, tak Veronika popisuje produkty, které se staly absolutním hitem.

Při své práci sází na kvalitní materiály a v maximální míře využívá svou ženskou intuici – “každá žena se přeci chce cítit jedinečná a úkolem mého oblečení je tuto touhu podpořit”.

Sophistic_spring_summer-1

Většina modelů je určena ženám, které se pohybují v pracovních pozicích vyžadujících business dress code, ale přesto touží po něčem originálním a skvěle padnoucím. Každý kousek je totiž možné upravit tak, aby naprosto odpovídal potřebám klientky. Navíc jde o nadčasové kousky, které lze v šatníku skvěle kombinovat.

Showroom značky najdete na adrese Jana Masaryka 52, Praha 2.

Foto: Archiv návrhářky