Nová vůně Lanvin: Modern Princess Blooming

/ Lenka Komrsková

Lanvin přináší novou vůni s feministickým pojetím moderní princezny. Ta nemusí mít modrou krev, je aristokratkou díky svému přístupu k životu. Umí se stylově zbavit konvencí. Spojit eleganci a drzost.

Nová Modern Princess Blooming je ovocně květinovou vůní se stopou ušlechtilého pižma navozující pocit štěstí a radosti. “Já osobně si představuji moderní princeznu jako soudobou dívku či mladou ženu mající v sobě tu správnou dávku sladkosti i odvahy a vyzařující optimismem. Přesně to jsem se snažila zachytit pomocí kontrastu svěžího úvodu s ušlechtilým květinovým srdcem podtrhujícím jedinečnost celé kompozice. ” prozrazuje ke své inspiraci autorka vůně Nathalie Lorson.

Osvěžující úvod zajistí sorbetový pohár z mandarinky a růžového grepu doplněný o lahodné sousto chlazeného vodního melounu. Srdce připomíná spontánní vstup do zahrady plné rozvitých vonokvětek, jasmínu a damašských růží, zatímco závěr patří sametově hebkým tónům bílého pižma a cedru.

Flakón připomínající nadýchané plesové šaty doplňuje třpytivý kovový náhrdelník na hrdle. Uzávěr už je pak pomyslnou korunkou v něžně pastelovém odstínu. Kytice pak zdobí krabičku pojatou v duchu moderní romantiky.

Při uvedení své aktuální novinky sází Lanvin na nový koncept reklamní kampaně. Moderní princeznou se v ní stává modelka a influencerka Lena Simonne se svým francouzským espritem, který dokonale vystihuje i princeznu Lanvin. Odloží konvence a nezáleží jí na tom, co si lidé myslí. Moderní princezna jde svobodně světem, plná optimismu a radosti ze života.

Eau de Toilette 30 ml/949 Kč                                            

Eau de Toilette 60 ml/1 499 Kč                                       

Eau de Toilette 90 ml/1 999 Kč