Hodinky Pasha de Cartier svádí dohromady 5 unikátních osobností

/ Lenka Komrsková

Cartier již v září uvede novou generaci kultovních hodinek Pasha de Cartier. Ambasadory tohoto ikonického kulatého modelu se stala talentová skupina umělců, kteří se do paměti lidí zapsali svým osobitým způsobem. Rami Malek, Troye Sivan, Willow Smith, Maisie Williams a Jackson Wang: pět autentických příběhů, pět vynikajících talentů zachycených newyorským fotografem Craigem McDeanem.

Všichni jsou na vrcholu ve své profesi a svou kreativitu nepřizpůsobují ani neomezují tradičním standardům, stejně jako hodinky Pasha.

Svými výraznými kódy a výjimečným designem byly hodinky Pasha francouzské značky Cartier od svého vzniku v roce 1985 vždy vyhledávány těmi, kdo touží po unikátním stylu a vnímají svět v širších rovinách. Hloubku této vize sdílí nová generace talentů, kteří rozvíjejí svou vlastní jedinečnost, jako například britská herečka Maisie Williams, známá z mnoha seriálových i filmových projektů, či Rami Malek, kterého přitahují komplexní a podmanivé role vymykající se tradičním hollywoodským standardům. Osobnosti jako umělci Troye Sivan nebo Willow Smith, kteří při svém prosazování sází na odvahu a věří v kreativitu a všestrannost, nebo touží sjednocovat a propojovat mladé lidi, jako v případě úspěšného čínského zpěváka Jacksona Wanga.

„Od svého vzniku v 80. letech představovaly hodinky Pasha určitý symbol úspěchu přímo spojený s jejich extrovertním a silným designem a grafickou nekonvenčností. Nový model je odvážnější než kdy dříve a souzní se současnou generací výjimečných osobností. Tito nový Pasha ambasadoři vděčí za úspěch své odlišnosti, kreativitě, schopnosti propojovat, multidisciplinárnímu talentu a šlechetnosti,“ říká Arnaud Carrez, International Marketing and Communications Director of Cartier.

Ambasadoři Pasha de Cartier

Rami Malek

Herec Rami Malek jde svoji vlastní cestou, spoléhá na svoji unikátnost  a vyhledává silné, transformační role, které nenaplňují klasická očekávání. „Vím, že s kariérou, kterou jsem si vybral, se pojí mnoho cizí pozornosti. Domnívám se však, že právě ta mi dává zodpovědnost, abych byl i nadále stejně autentickým, abych lidem nabídl pocit naděje a myšlenku, že můžeme dosáhnout svých snů. “ Je to porozumění úspěchu založené na otevřenosti, rozmanitosti a kreativitě, které spojuje komunitu Pasha de Cartier, jejíž je Rami jedním z nových ambasadorů.

Rami Malek se narodil v roce 1981 v Los Angeles do rodiny přistěhovalců. Pozornost si získal v seriálu Mr. Robot, kde hrál představitele hlavní postavy, za kterou si vysloužil cenu Emmy a herecké uznání. Jeho kariéra nabrala obrátky v roce 2016 díky hlavní roli ve filmu Bohemian Rhapsody, kde ztvárnil zpěváka Freddieho Mercuryho slavné kapely Queen. Film v kinech vydělal přes 900 milionů dolarů. Za svou hlavní roli získal ceny Academy Award®, SAG, BAFTA a Golden Globe® v kategoriích za nejlepšího herce. Film také získal Zlatý glób za nejlepší filmové drama a získal nominaci na Oscara za nejlepší filmový snímek. V letošním roce se objeví jako hlavní záporný hrdina ve velmi očekávaném 25. filmu Jamese Bonda, No Time to Die.

Troye Sivan

Věřit ve svou tvořivost, vzdorovat všem překážkám a vyjadřovat svou osobnost bez kompromisů: to je klíč k úspěchu zpěváka, skladatele a herce Troye Sivana. Jeho ambice a pojetí života z něj učinily nového velvyslance hodinek Pasha de Cartier.

Narodil se v Jižní Africe v roce 1995 a vyrůstal v Austrálii. Své písničky začal zveřejňovat online už ve 14 letech. Brzy poté, v roce 2012, udělal další zásadní krok ve své kariéře a založil si svůj kanál na YouTube. Tento všestranný zpěvák, herec, model a režisér má přirozený smysl pro jednoduchost a vkus, který se projevuje jak vně, tak uvnitř jeho osobnosti. „Kdo jsem, je velmi úzce spojeno s tím, co dělám. Říkám přesně to, co chci říct a jak přesně to chci říct. Je to trochu děsivé, ale také opravdu vzrušující. Snažím se prozkoumat hranice svých tvůrčích schopností.“ Tento autentický přístup rezonuje s mladou generací a za několik let na YouTube mu získal více než 6 milionů odběratelů.

Ve věku 25 let se jeho první album Blue Neighbourhood dostalo na vrchol žebříčků ve více než 66 zemích. Časopis Time ho popsal jako „dokonalou popovou hvězdu roku 2018“. Ten stejný rok pokračoval ve svém vzestupu jako umělec s novým albem Bloom, které bylo časopisem Rolling Stone vyhlášeno jedním z nejlepších alb roku. Dosáhlo přes miliardu streamů po celém světě.

Willow Smith

Všestranná zpěvačka a herečka Willow Smith se nenechala strhnout předsudky ostatních. Zajímá se o všechny oblasti vyjadřování sebe sama a pomocí nich dosahuje svých úspěchů: „Vždy si musíte vzít větší sousto, než zvládnete sníst, abyste se mohli správně vyvíjet jako člověk a tím spíše jako umělec. Dokážete si tím, že na to máte a že víte, jak se rozvíjet.“ Její otevřenost dokonale odráží progresivní a rozmanitou tvorbu komunity Pasha de Cartier, jejíž ambasadorkou se stala.

Narodila se v Los Angeles v roce 2000 a ve 12 letech vstoupila do Guinnessovy knihy rekordů jako nejmladší americká umělkyně, která se dostala do Top 20 se svým singlem Whip My Hair. Brzy si vytvořila vlastní SoundCloud, kde zveřejňovala své sólové písně i duety s umělci stejné generace. Herečka, ikona módy a performerka, která se přizpůsobí všem žánrům. Pořádá talkshow Red Table Talk se svou matkou a babičkou, zabývající se z mezigenerační perspektivy všemi aktuálními sociálními a kulturními otázkami. Vysoce sledovaná talkshow nominovaná na Emmy byla prodloužena do roku 2022.

Maisie Williams

„Chcete-li něco vybudovat a proměnit nápad v plně rozvinutý projekt, potřebujete opravdu početný tým. Mně jde o nalezení toho správného týmu, kterému budu moci důvěřovat. “ Pro herečku Maisie Williams je týmová spolupráce tou správnou cestou k uměleckým úspěchům. Tento obohacující přístup založený na spolupráci vytváří nové, jedinečné a kreativní cesty, které jsou v souladu s komunitou Pasha de Cartier, jejíž je ambasadorkou.

Narodila se v Anglii v roce 1997 a ve věku 22 let dosáhla celosvětové slávy díky ztvárnění Aryi Stark v seriálu Game of Thrones. Za roli získala dvě nominace na cenu Emmy. Od té doby natočila řadu filmů, včetně vysoce očekávaného amerického trháku od společnosti Twentieth Century Fox, The New Mutants, který má vstoupit do kin na konci roku 2020.

Maisie je mimo jiné i angažovanou podnikatelkou. Iniciovala hned několik start-upových projektů, jejichž cílem je navazovat netradiční spolupráce mezi kreativci ze světa umění, módy, televize, filmu, literatury a hudby.

Jackson Wang

„V životě není žádná cílová stanice, každý krok k cíli, každá další kapitola historie jsou pro mě zásadním okamžikem. Věřte sami sobě a pište svou vlastní historii.“ Zdroj inspirace pro celou generaci, čínský rapper/zpěvák/tanečník Jackson Wang získává svou energii inspirováním mladých lidí, aby byli sami sebou. Tato definice vývoje – být otevřený světu a propojovat se s ostatními – ho spojuje s komunitou Pasha de Cartier, jejíž novým ambasadorem se stal.

Bývalý mistr v šermu, narozený v roce 1994, se připojil ke skupině K-pop GOT7 v roce 2014 jako zpěvák, tanečník a rapper. Jeho tvůrčí flexibilita ho řadí na vrchol mladé generace idolů, s vice než 9 miliony sledovatelů.

V roce 2019 vytvořil svou vlastní značku Team Wang, ve které mísí vlivy hip-hopu, R&B a rapu, čímž potvrzuje svou neuvěřitelnou všestrannost jako umělec. Dokázal si tak vytvořit svou jedinečně kreativní kariéru, stejně jako ostatní muži a ženy komunity Pasha de Cartier.