Nové království barev konečně v Praze!

/ Redakce

Letos na jaře, přesně 18. května se otevřely brány nového obchodu pro milovnice kvalitní profesionální dekorativní kosmetiky značky Inglot. Nutno podotknout, že se opravdu jednalo o ‘grand opening’, protože se servírovalo šampaňské a jahody společně s úsměvy profesionálních make-up artistů!

V tomto nádherném barevném království na vás čekají vždy dobře naladění odborníci na slovo vzatí, jelikož team je složen z vizážistů s dlouholetou praxí.
Ti vám ochotně poradí, cokoliv vyzkouší nebo vyberou make-up přímo na míru.

Ale odkud se vlastně tato značka vzala??
Společnost Inglot byla založena před více než 25 lety bratry Wojciechem a Zbygnevem Inglotem v Polsku. Základní představa při vzniku značky byla vytvořit vysoce kvalitní produkty za rozumné ceny, které by dokázaly uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Původně však bratři začínali s výrobou čistících prostředků :-)
Produkty značky Inglot se vyrábí v polském Przemyslu a s velkým úspěchem se prodávají po celém světě. V současné době značka Inglot provozuje zhruba 350 prodejních míst po celém světě, přičemž za poslední rok otevřela 60 nových poboček a má dále v plánu expandovat na území USA.
Český, zatím jediný obchod značky, byl otevřen nedávno v pražském nákupním centru OC Chodov.

Tato mladá progresivní značka dekorativní kosmetiky je nejznámější pro svůj unikátní Freedom System fugujícím na principu magnetických palet různých velikostí, do kterých si svobodně vyberete barvy, které potřebujete.
Vybírat můžete z více než 250 odstínů očních stínů, ale také si vytvořit paletu s tvářenkami, pudry, korektory či rtěnkami nebo produkty na obočí.
Je až k neuvěření, že z barevné nabídky Inglot lze vytvořit až 3 000 000 000 barevných kombinací!
Pro milovnice barevných drápků značka nabízí přes 300 odstínů laků na nehty včetně speciální řady O2M, která disponuje revoluční technologií na bázi speciálních polymerů, které umožňují prodyšnost a pružnost laku- naprosto ideální pro přírodní nehty. Navíc všechny laky neobsahují formaldehyd ani toluen.
Nutno dodat, že všechny Inglot produkty jsou bez umělých konzervantů, tzv. parabenů, které nahrazuje vitamín E mající funkci přírodního konzervantu a tudíž je kosmetika vhodná i pro citlivější  pleť.

V současné době získává stále větší popularitu díky svému přitažlivému designu a smyslu pro módní trendy. Výrobky se snadno nanášejí, jsou skvěle pigmentované, drží po dlouhou dobu a navíc jsou naprosto bezproblémově snášeny pletí, vynikají profesionální kvalitou a jsou používány řadou profesionálních makeup artistů, kteří Inglot milují pro jeho širokou nabídku odstínů a možnost si je sestavit k obrazu svému, vysokou kvalitu a výbornou funkčnost produktů.

Produkty Inglot se vyrábějí vždy na objednávku jednotlivých poboček, což zajišťuje jejich čerstvost. Díky tomu, že páni Ingloti jsou profesemi fyzik a chemik, vyvvíjejí si veškeré technoligie sami ve vlastní továrně a nemusí platit žádný team drahých vývojářů, což se pozitivně odráží na cenách a tím dělá z této značky progresivního konkurenta nejznámějších světových značek.
Pro profesionály z oboru navíc nabízí věrnostní systém poskytující jim stálou slevu na nákupy.

Český team make-up artistů je pravidelně vysílán na externí akce a zajišťuje make-up na přehlídkách a vlasových show, trenérka Inglot poskytuje své rady ohledně líčení časopisům i internetovým portálům nebo poskytuje školení zákaznicím a nabízí tím možnost se naučit líčit krok po kroku.
Každý měsíc Inglot vyhlašuje Face Look Competition, soutěž v make-upu vytvořeném produkty Inglot a soutěží se v ní jak jnak než o balíček produktů :-)

Pokud chcete o Inglotu vědět více navštivte jejich oficiální stránku http://www.inglotcosmetics.com, sledujte české facebookové stránky www.facebook.com/inglotcz nebo zavítejte do jejich obchodu v pražském nákupním centru Chodov, stojí to za to…