Nové módní ikony: Které ženy teď vládnou módě?

/ Redakce

Jistě, Anna Wintour, Emanuelle Alt a Carine Roitfeld jsou bezesporu jedny z největších módních ikon a zároveň jsou to také ty nejdůležitější ženy módního světa. S rostoucí silou onlineu se ale nové módní vzory rodí téměř každý den. Které ženy vládnou streetstylovým fotografiím, kdo jsou a proč je milujeme?

1. Leandra Medine

Zakladatelka webu ManRepeller.com, Leandra, je inteligentní a vtipná. Nejen to, má také naprosto jedinečný styl, je hodně hravý a barevný. Ona sama říká, že její oblečení muži nechápou a že je odpuzuje (odtud i název blogu), ale my ho milujeme.

zeny_leandra2. Veronika Heilbrunner

Začínala jako modelka, potom se stala editorkou webu heywoman.com a nyní je style editorkou německého Harper’s Bazaaru. Především je ale neuvěřitelně stylová.zeny_heilbrunner

3.  Giorgia Tordini

Módní designérka a konzultantka časopisu Glamour je jednou ze streetstylových hvězd, určitě jste na ní už narazili. Její styl je jednoduchý a klasický.

zeny_giorgia-tordini

4) Gilda Ambrosio

Módní návrhářka z Neapole je často vidět po boku Giorgie Tordini a její outfity jsou na Pinterestu jedny z nejvíce re-piny.

zeny_gilda

5) Patricia Manfield

Italka, it girl, blogerka a začínající zpěvačka Patricia tvoří spolu se svým přítelem Giottem Calendolim jeden z nejstylovějších párů Instagramu a módních týdnů.

zeny_patricia

Foto: Pinterest