Novinky italských ikon na BeInStyle

/ Redakce

Podzimní sezona je tady. Předvánoční sezona právě začíná.

On-line obchod s luxusními módními doplňky BeInStyle.cz se začíná denně plnit novými kolekcemi kabelek. Nejnovější novinky nabízí přední italské ikony Versace, Fendi, Francesco Biasia.

Správná kabelka je vždy základ celého outfitu. Může ho povýšit k dokonalosti, nebo zcela změnit ve faux paus. Najděte si tu pravou pro vás na www.beinstyle.cz. Značka Fendi je vždy zárukou skvělého a nadčasového designu a vysoké kvality. Fendi božská Baguette se stala již ikonou a nechybí v žádné kolekci. Poslední kolekce nabízí tuto kabelku v sametové verzi. Tato kabelka se od roku 1997, kdy ji vdechla život její stvořitelka Silvia Venturini Fendi život, dočkala více jak sedmi set různých podob. Nejvíce ji proslavil kultovní seriál Sex ve městě a jeho  hlavní hrdinka Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker). Ve své sbírce by ji měla mít každá z nás, protože nikdy nevyjde z módy a vždy bude zárukou vysokého stylu.

Značka Francesco Biasia je stálicí mezi kabelkami. Vždy představuje novou a limitovanou sérii kabelek, která se již více neopakuje. Podzimu vládne hnědá barva, proplétaná kůže a lesk. Značka Versace Jeans se drží své klasiky především v podobě černé barvy a kovových ozdob.

0 Comments

Leave a Comment