Novinky SMYSSLY pro rozjasnění vaší pleti

/ Redakce

Česka značka SMYSSLY si pro své zákazníky připravila hned dva nové produkty – rozjasňující výživnou masku a rozjasňující sérum se zlatem. Obě novinky obsahují množství blahodárných přírodních složek a vaši pleť spolehlivě rozzáří.

Portfolio produktů kosmetiky SMYSSLY se opět rozrůstá. „Mezi naše hlavní cíle patřilo vytvořit produkt, který se stane nedílnou součástí kosmetické rutiny a při pravidelném používání pocítí ženy změnu na své pleti,uvádí jedna z majitelek SMYSSLY, Silvia Straková a dodává: „Zároveň jsme se zaměřily na přípravky, které nám v sortimentu dosud chyběly. Zákaznice tak mohou vyzkoušet naší vůbec první masku na pleť. Druhá novinka, sérum, zase jako první náš produkt, obsahuje 24karátové zlato.“ Masku i sérum spojuje výjimečné složení s množstvím aktivních látek, jež pleť primárně hydratují, sjednocují její tón, bojují proti známkám stárnutí a pigmentovým skvrnám.

Rozjasňující výživná maska

Tato čistě přírodní maska vaši pleť hloubkově vyživí, rozjasní a pomůže s redukcí pigmentových skvrn. Její hlavní ingrediencí je výjimečná formule Bright Oléoactiv, což je výtažek na olejové bázi vytvořený ze tří rostlin (ibišek, lékořice, rýžové otruby). Jeho hlavní úlohou je snížení hyperpigmentace a sjednocení tónu pleti. Mezi další aktivní složky patří kamélie pro změkčení a výživu pokožky, sapogel Q s protizánětlivými účinky, bergamot plný vitamínu C a florasters pro ochranu kožní bariéry. Přiměřené množství naneste na vyčištěnou pleť 1-2krát týdně. Nechejte působit asi 20 minut. Zbytek masky setřete tamponem a naneste sérum či krém. 50 ml zakoupíte za 950 Kč na smyssly.com nebo v butiku (OD Máj, Národní 26, Praha 1).


Rozjasňující sérum se zlatem

Rozjasňující sérum má za úkol hydratovat a vyživovat pleť, bojovat proti pigmentovým skvrnám a celkově pleť chránit před slunečním zářením a dalšími nepříznivými vlivy okolí. Výjimečnou složkou se stalo 24 karátové zlato. To se pyšní regeneračními účinky, zlepšuje elasticitu pokožky, zrychluje hojení ranek a jizev, pleti dodává svěžest, pevnost a pružnost. Sérum obsahuje také další aktivní ingredience, mezi které patří stejně jako v masce rozjasňující formule Bright Oléoactiv napomáhající ke snížení pigmentových skvrn, kamélie pro změkčení pokožky, antioxidační squalene a na vitamin C bohatý bergamot. Nanášejte na vyčištěnou pleť jemně vmasírujte do pokožky. Poté naneste váš oblíbený krém. 20 ml zakoupíte za 1 590 Kč na smyssly.com nebo v butiku (OD Máj, Národní 26, Praha 1).

 SMYSSLY, www.smyssly.com

SMYSSLY, to je netradiční česká značka kosmetiky, která v roce 2017 vznikla zcela tradičně. Silným poutem matky a dcery. Dlouho toužily po vlastní kosmetice, a tak dnes představují produkty, jež několik let vytvářely pro sebe. Pečlivě vybíraly ingredience a složení s cílem zachovat a podpořit přirozené vlastnosti pokožky a zvýraznit její krásu. Ve svých výrobcích spojují pozitivní účinky mletých perel a hydrolyzovaného hedvábí s vybranými oleji. Více než 90 % složek je přírodního původu. Jejich portfolio dnes čítá více než 25 produktů komplexní péče o pleť a pokožku. Součástí filozofie značky SMYSSLY je také udržitelnost zdrojů. Část obalů se vyrábí ze zbytkového dřeva či kůže a pokud je to možné, plast se nahrazuje sklem.