Novinky z voňavého světa LUSH

Britská kosmetická značka LUSH je známá svým ekologickým přístupem při výrobě svým produktů.

Lush vyrábí a prodává širokou škálu ručně vyráběných produktů: mýdel, sprchových gelů, šamponů a vlasových kondicionérů, šumivých koulí do vany, tuhých pěn, krémů na ruce a tělo, pleťových masek, parfémů a od roku 2012 také dekorativní kosmetiku. Základem produktů je čerstvost a ruční výroba pomocí nejkvalitnějších, ekologicky a eticky pěstovaných a získávaných surovin.

Používá ve svých produktech čerstvé ovoce, mořské řasy, rostlinná másla a oleje, přírodní silice a další čisté a kvalitní ingredience. Lush je ekologicky šetrná kosmetika. Vynalézá tuhé podoby produktů, které šetří obaly a konzervanty a je to také 100% vegetariánská a z 74% veganská kosmetika. Nepoužívá suroviny ze zvířat, ani na zvířatech netestuje, a ani neodkupuje suroviny na zvířatech testované!

Nyní přichází v limitované kolekci nejen s pořádnou dávkou novinek, ale nechává také nahlédnout  „za oponu“ do své kuchyně.

Tři zbrusu nové výrobky a čtyři staronové se po letech vracejí do stálého sortimentu na četná přání zákazníků. Novinkou jsou také čtyři populární výrobky ze stálého sortimentu, které byly přeformulovány tak, že jsou samo-konzervační. To znamená, že do nich není třeba přidávat žádné syntetické konzervační látky, i když se jedná o tekuté výrobky. Jde o krémy na tělo Dream Cream a Sympathy For The Skin, masku na obličej Mask Of Magnaminty a peeling na obličej Ocean Salt.

Granny Takes a Dip

LUSH také koncem března oficiálně otevřela LUSH Kitchen – čili LUSH kuchyni. V útulném, přesto moderně vybaveném zařízení ve městě Poole blízko továrny, kde se vyrábí většina produktů značky, se denně za zraky diváků tvoří exkluzivní a limitované edice produktů.

LUSH kuchyně

Jestli se chcete podívat na výrobní postupy online, stačí kliknout na oficiální stránky. Všechny výrobky, které se v LUSH kuchyni vyrobí se také tentýž den rozešlou zákazníkům, kteří si je mohou zakoupit online na e-shopu. Rozesílat se bude celosvětově, tedy i do České republiky.

Foto: Archiv značky