Novou ambasadorkou LORÉAL PARIS se stala Lea Michele

/ Redakce

L´Oréal Paris slavnostně představuje svou nejnovější ambasadorku Leu Michele.

Tato americká herečka se proslavila zejména rolí Rachel Berry v seriálu Glee. Dále vystupovala již od osmi let na Broadwayi. Její excelentní výkony jí přinesly již řadu ocenění.

Lea debutovala ve svých osmi letech jako mladá Kozeta v klasické muzikálové produkci Bídníci. Následovala role v Ragtime, Šumař na střeše a rockovém muzikálu Probuzení jara. Nejvíce ale herečku proslavila role v televizním seriálu Glee vysílaném na stanici Fox. Za své výkony obdržela cenu Satellite Award a Screen Actors Guild Award. „Vyrůstala jsem na jevišti. Seznámila jsem se proto s kosmetikou již v mládí. Nezapomenu na ten okamžik, kdy jsem poprvé vyzkoušela kultovní rtěnku L´Oréal Paris. Doslova mě okouzlila a od té doby jsem na ni nedala dopustit. Fanouškem produktů L´Oréal Paris jsem již mnoho let, ale sdělení značky jsem plně pochopila až v dospělosti a plně se s ním ztotožňuji. L´Oréal Paris povzbuzuje ženy, aby přijaly svou krásu a oslavili ji,“ říká Lea Michele.

Lea Michele se nově připojila k ambasadorkám L´Oréal Paris a vstoupila do řady hvězd, ve které nechybí takové osobnosti jako Jennifer Lopez, Beyoncé Knowles, Julianna Margulies, Eva Longoria, Andie MacDowell, Freida Pinto a Aimée Mullins.

A co na to přední zástupci značky Loreál Paris?

„Jsem nadšená, že se Lea stane naší ambasadorkou. Neuvěřitelný talent jí přinesl zaslouženou popularitu v televizních seriálech. Lea je zábavná, originální a odhodlaná. Má inspirující smysl pro styl a dokonale splývá s hodnotami značky,“ říká Cyril Chapuy, L´Oréal Paris Global Brand President.

„Lea je zřejmě jednou z nejvíce obdarovaných žen své generace a vzorem pro mladé ženy po celém světě. Jsme poctěni, že ji můžeme uvítat jako členku rodiny L´Oréal Paris. Lea je krásná po vnější i vnitřní straně a je příkladem naší filozofie „protože vy za to stojíte“, říká Karen T. Fondu, President L´Oréal Paris USA.

 

Foto: PR firem

 

 

0 Comments

Leave a Comment