Všichni na ježka: Proč se celebrity jako Katy Perry stříhají téměř dohola?

/ Redakce Foto: Pinterest

Konec dlouhých vlasů? Podle celebrit to tak v poslední době vypadá. Kdo je v kurzu, nechá se ostříhat na ježka. Které slavné ženy tento nový trendy účes nosí?

Buzz cut, neboli ježek, a pixie cut podle Mii Farrow ve filmu Rosemary má děťátko. To jsou ty nejvíce trendy účesy posledních dní mezi slavnými ženami. Ideálně pak v barvě platinové blond.

Ultra krátký účes má mnoho výhod. Především vám nehrozí, že ráno vstanete a budete mít bad hair day. Hřebeny i kondicionéry můžete vyhodit. Ušetříte i na stylingových přípravcích, gumičkách a spoustě dalšího.

Modelka Agyness Deyn byla jednou z prvních.

Vlasy vám nebudou překážet. Ve větru nebudete mít všechny vlasy přilepené na puse a opatlané od lesku na rty nebo rtěnky. Vaše vlasy budou zdravé a nehrozí ani roztřepené konečky.

Zároveň mnohem více vynikne váš obličej. Budete muset přizpůsobit i to, jak se líčíte. Na běžný den bude stačit jemný makeup, na večer můžete jít i do něčeho dramatičtějšího. Váš makeup ale bude muset být co nejdokonalejší, protože všechna pozornost bude směřovat na váš obličej.

Tenhle chlapecký sestřih si zkrátka zamilovala nejedna slavná žena. Není divu. Androgynnost je teď v kurzu a po unisexovém oblečením přichází na řadu i genderově neutrální účesy. Tak co, vyzkoušíte ho taky? Kterým slavným dámám sluší?

Miley Cyrus si ostříhala své dlouhé hnědé vlasy a šla do platinového blond sestřihu.

To, že se Katy Perry, která je známá tím, že barvy vlasů střídá častěji než oblečení ostříhá nakrátko a obarví na blond čekal málokdo. Svůj chlapecký účes si ale užívá.

Nový život, nový účes. Kristen Stewart začala vztah s modelkou Stellou Maxwell s novým účesem.

Zoe Kravitz své dlouhé vlasy nejprve obarvila na platinu a poté úplně ostříhala.

Herečka Scarlett Johansson si svůj nový účes prý opravdu užívá.