-->

Nude lak pro každou barvu pleti

/ Cristina Pasquini

Slovo “nude” dostalo v posledním období nesprávnou definici. A to především proto, že se stalo synonymem jednoho konkrétního odstínu bledé béžové, která by údajně měla pasovat všem. Nicméně každá pleť si žádá svůj “nude” lak! Jaký je ten váš?

3 TIPY jak vybrat ten pravý:

  • Nejjednodušší způsob, jak vybrat nejlepší nude lak pro váš tón pleti je vybírat tak, aby odpovídal s barvou vaší pokožky na rukách. Pak stačí vybírat mezi jedním nebo dvěma odstíny světlejšími, nebo tmavšími než je vaše pokožka a nestoupnete zajisté vedle!
  • Pokud znáte svůj podtón pleti (neboli barva, která dává vaší pokožce “barevný základ”), umožní vám mnohem jednodušší výběr. Pokud máte modrý podtón, poté volte nude s nádechem růžové. Pokud máte olivovou pokožku vybírejte zejména broskvové tóny. Pokožka s červenými a fialovými podtóny zvládnete doladit k širšímu spektrum nude laků.
  • A pokud jste se snažili najít správný lak, ale marně, poté zkrátka vrstvěte! Po svém podkladovém laku naneste pouze jednu vrstvu nejvíce se přibližujícím lakem a poté jej překryjte průhledným. Jemná vrstva vám pomůže barevné nesrovnalosti dokonale zamaskovat!

Essie, Cocoa Karma

FotorCreated

Lakur Londontown, Mauve Over

FotorCreateed

Nars, Zakynthos

FotorCreateeerd

Nails Inc. London, Montpelier Walk

Zdroj: Vogue