NYFW: Rachel Zoe, Diane von Fürstenberg a Victoria Beckham

/ Redakce

Další dávku newyorského týdne módy vedly inspirativní ženy Rachel Zoe, Diane von Fürstenberg a Victoria Beckham. Tři styly, tři nálady a nespočet trendy barev a neotřepaných potisků. Takto se dají shrnout přehlídky těchto kreativních žen.

rachel ZoeUchvacující Rachel Zoe
Kolekce jedné z nejgeniálnějších stylistek současnosti nemůže být nic méně než uchvacující. Inspirace ji zanesla do revolučních sedmdesátých a počátků osmdesátých let, ze kterých vznikla fúze s gypsy stylem a marockými detaily. Jemné krajky, perličkami vyšívané látky a hravé třásně dodaly kolekci tu správnou náladu. Novinkou v kolekci S/S 2016 se po primárně černo-bílých kolekcích, stala jemná barevnost v rezavých, petrolejových a béžových odstínech.

DVFAntická Diane von Fürstenberg
Fortuna, římská bohyně štěstí a osudu, se stala múzou módního domu DVF. Interpretace antické bohyně pomocí hravých vzorů, metalických tkanin a šitých detailů se strhla v nesmírně členitou kolekci zahrnující ženské šaty, mladistvé overaly a jemné večerní šaty.  “Vše se zakládá na individualitě” svěřila se v zákulisí pro WWD Diane.

VictoriaMinimalistická Victoria Beckham
Victoria Beckham, žena mnoha poslání, maminka, charitativní ambasadorka a skvělá designérka, se inspirovala svým vlastním životem, který jí umožňuje cestovat po celém světě. Lineární siluety a velmi minimalistický koncept kolekce je v podstatě poznávacím znamením Victorie. Pro S/S 2016 navíc vytvořila vzory ve stylu grafických koláží dodávající velmi urbanistický, téměř pop-artový nádech.