NYFW: Tommy Hilfiger, Zac Posen a Carolina Herrera

/ Redakce

Newyorský Fashion Week pokračuje s módními stálicemi a jejich nezaměnitelným stylem. Tommy Hilfigerem, Zac Posen a Carolina Herrera předvedly kolekce SS 2016 a opět překvapili svými nejnovějšími trendy.

hilfigerDovolenkový Tommy Hilfiger
Je to život karibských ostrovanů ”řekl v backstage designér. Barevné háčkované plavky byly jedním ze silných a neočekávaných bodů celé kolekce. Oděvy vhodné na rychlé sbalení do kufru na neočekávanou dovolenou nebo na příměstské pohodové léto. Typické proužky módního domu doplnil hravý patchwork a květinové výšivky. Zkrátka a dobře, styl inspirován životem ostrovanů tropických pásem podán ve verzi Tommyho Hilfigera vypadal neodolatelně komfortně.

zac posenNezaměnitelný Zac Posen
Posen svoji kolekci mířil k ženám, které hledají denní šaty, zpracované technikami couture přehlídek. Jednoduchost, vzdušnost a měkkost siluet, to vše designér zakomponoval do kolekce připomínající hollywodské ikony. Novinkou módního domu na sezónu jaro/léto je typicky zimní tartanový vzor, který perfektně funguje i pro teplejší podnebí. Módní dům si ponechal svoji markantní unikátnost zpracování a kvality na nejvyšší úrovni, tentokrát pro denní nošení.

herreraSladká Carolina Herrera
Záplava cukrové růžové a noční modré převládala nad celou kolekcí Carolliny Herrery. “Tohle je mé růžové období” řekla ke kolekci Herrera. Zakomponování průhledných materiálů navrstvených na sebe dodalo kolekci tajemný a ne příliš odhalující look. Geometrické detaily a jemné květy hrály v kontextu sladkých modelů perfektně do karet. “Móda by měla být optimistická” dodala ještě designérka na závěr.