Ô..bájné písmeno

/ Redakce

Ô… TO JE BÁJNÉ PÍSMENO, symbol jednoho z největších úspěchů francouzské parfumérie. Svěžest, podmanivost, smyslné pohlazení, to vše ztělesňují tři vůně řady Ô.

Ô… TO JE PŘEKVAPENÍ, jež zažily ženy roku 1969, kdy díky Ô DE LANCÔME zjistily, že i čistá voda může být opravdovou vůní. Úžasná vůně citrusů, aroma zimolezu a rozmarýnu, smyslnost jasmínu a pačuli… Jedinečná vůně Ô DE LANCÔME vyvolá vzpomínky na procházky rosou za letního rána a představuje tisíce kapek svěžesti v jediném flakonu.

V roce 2009 oslavila značka Lancôme čtyřicet let své nejslavnější vůně připsáním nové kapitoly v dějinách svěžesti. Tehdy se zrodila Ô D’AZUR, čistá, průzračná vůně, osvěžující jako nikdy předtím, ale zároveň lahodně smyslná. Výbuch citronové esence ve spojení s pikantností růžového pepře, omámí smysly. Konečný dojem umocní turecká růže a základní tóny parfému – smyslné pižmo. Ô D’AZUR to je příběh na konci teplého letního odpoledne na Francouzské riviéře, kdy žár parného dne ustupuje a nechává prostor příjemně chladnému soumraku.

Ô DE L’ORANGERIE – něžné pohlazení pomerančových květů se špetkou citrusové vůně ulpívá na kůži jako lehounký závoj. Místo mimo čas a prostor, zahrada plná půvabu a rafinovanosti. Okamžik pozastavený v čase, ukolébaný slastnou vůní Francouzské oranžérie. Ô DE L’ORANGERIE, to je procházka mezi pomerančovníky v krásném letním dni, na jehož konci jemný vánek rozechvěje jejich květy a ty pak osvěží vzduch lehkou vůní. Ô DE L’ORANGERIE je snem, emocí, čirou vodou, v níž se vše jasně odráží.

Troufalost pomerančového květu může v Ô DE L’ORANGERIE zcela vyniknout především díky dvěma vzácným esencím: svěží a křehké neroli, a lahodně medovému pomerančovému květu. Okolo těchto vzácných ingrediencí se rozvíjí množství dalších tónů: výbušná chuť bergamotu a pomeranče mizí, aby uvolnila místo pro spojení krystalicky průzračné vody a jemných okvětních lístků jasmínu.

0 Comments

Leave a Comment