Obdivujete americký street style?

/ Redakce

Toužíte ochutnat, vyzkoušet, obléct si módu, která je inspirována ulicemi New Yorku a také jeho typickou vánoční atmosférou?

Pak se rozhodně nechte inspirovat podzimní kolekcí dámského oblečení klasické americké značky Gant. Ta má v České republice již řadu kamenných obchodů, takže stačí jen vyrazit na nákupy. Letošní podzimní trendy jsou skutečně to pravé. Ležérnost odívání v ulicích Manhattanu se přesunula i k nám. A je to dobře. Kolekce je skutečně šik, materiály jsou prvotřídní a barevnost připomíná padající listí.

Zcela nás nadchla barevná kombinace výrazně oranžového vlněného kabátu, temně modrých dlouhých džínů, olivově zeleného roláku a úchvatného baretu. S tímto stylem nemůžete nikdy šlápnout vedle. Je to jednoduchá krása, která vás ohromí. Je to krása, která sluší. Je to styl, který je navíc pohodlný. Podzimní kolekce obsahuje i tvídová saka, která nemusí slušet jen mužům. Pokud sladíte olivově zelenou skládanou sukni s klasickou Gant košilí, zvolíte správnou barvu punčocháčů, přidáte perfektně střižené sako a navíc opět baret, finální outfit bude jak vystřižený z módních magazínů. I ležérní móda může být stylová, neokoukaná a navíc s vtipem, který například zmiňovaný baret může dodat. Navíc vše v prvotřídní kvalitě, kterou značka Gant zaručuje.

 

Foto: PR firem