Oblečte se podle Amal Clooney

/ Redakce

Amal známe především jako talentovanou a ambiciózní ženu, která “ulovila” charizmatického George Clooneyho. Co nás ale zajímá a nemůžeme přehlédnout, je její nekonvenční a pokaždé upravený styl! Po tom, co se Amal stala známou paní Clooney a je v hledáčku každého fotografa, máme možnost se jejím stylem inspirovat a třeba něco okoukat!

Rodinná sešlost
Krajkové šaty jsou jednou z nekonečných alternativ, které zabodují na rodinné oslavě. Krajka společně s velbloudím trenčkotem je navíc velmi rafinovanou kombinací. Jemné páskové lodičky poté styl nepřehltí, ale příjemně doplní.

rodinná sešlost

Pracovní pochůzky se stylem
Top s límečkem od Gucci je skvělým tipem pro ty, které chtějí být neobvyklé! To, že jdete na pracovní schůzku, neznamená, že váš outfit musí být nudný. Vydovádět se můžete v doplňcích a detailech, pro které si vás lidé zapamatují.

pracovní schůzky

Procházka ve městě
Na procházku ve městě zvolte 7/8 kalhoty, pohodlné boty na klínku a romantickou lehkou halenku. Tento něžný vzhled nejenže je pohodlný, ale navíc sestavení takového outfitu je naprostá hračka a výsledek je vždy exklusivní.

město

Víkendový relax
Amal je jasným důkazem toho, že není třeba se striktně držet jednoho stylu. Nebojte se tedy experimentovat a na pohodový víkend zvolit roztrhané džínsy s volným kardiganem a doplnit vše nepřehlédnutelnými metalickými oxfordkami.

víkend

Na cestách
Khaki overal s karamelovými sandály na podpatku je na brunetkách jako Amal nesmírně šik! Overal je skvělou volbou, pokud se nemůžete rozhodnout jaký outfit na cestování zvolit. Cesta, ale musí být krátká, odskočit si totiž nebude zase tak pohodlné jako samotné nošení overalu.

Amal Clooney Spotted Out And About In London

Foto: Profimedia.cz; Facebook.com; Instagram