Oblékají se Slovenky skutečně lépe než Češky?

/ Redakce

Často se říká, že Slovenky mají lepší vkus než Češky. Při slovenské premiéře filmu Všechno nebo nic však skóre stojí spíše na straně Češek.

Slovenská premiéra filmu, který byl natočen podle námětu a scénáře nejprodávanější slovenské autorky současnosti Evy Urbaníkové, se neobešla bez hlavních představitelů. Na červený koberec dorazila herečka Taťána Pauhofová, které to více slušelo na té české premiéře než slovenské. I tak patřila mezi nejlépe oblečené a díky halence s černými střihově padnoucími kalhotami upravené celebritě.

Táňa Pauhofová, Zuzana Krónerová

Sama scénáristka Eva Urbaníková by potřebovala rady odborníka. Lesklé punčocháče se už vážně nenosí a ani střih šatů této dámě nesvědčí. Vše působí velmi lacině.

Evita Urbániková

Matadorka a star slovenského i českého filmu Zuzana Krónerová nás nadchla výběrem zajímavých brýlí, ale o zbytku nemá smysl ani psát. Nic není zásadně špatně, ale jako celek nic moc.

Zuzana Krónerová

Politička Monika Flašíková Beňová se snažila o luxusní a výjimečný outfit, ale přílišné tlačení na pilu se málokdy setkává s obdivem.

Monika Flašíková Beňová

Herečka Bibiana Ondrejková je kapitolou, kterou nemá cenu nijak rozebírat. Není premiéra důvod k eleganci????

Bibiana Ondrejková

Ani moderátorka Lucia Forman Habancová svůj outfit nijak nezvládla. Co tak krajka? Proč takové boty? Kdyby alespoň zůstala jen u topu, zajímavého pásku, sneseme i kalhoty, ale co takhle příště volit klasické lodičky?

Lucia Forman Habancová

Takže v tomto kole vedou Češky 1:0.

Foto: Profimedia.cz