Oblíbené koktejly celebrit a jejich zaručený “vyprošťovák”

/ Redakce

Celebrity jsou každodenně vystavovány lákavým večírkům, které se samozřejmě neobejdou bez bohaté nabídky alkoholických drinků. Ovšem dříve než Elizabeth Olsen a spol. dokázaly popadnout první šampaňské na červeném koberci, svěřili se, jaký je jejich nejoblíbenější letní koktejl a s jejich zaručenou metodou jak bojují s kocovinou druhý den ráno!

Coco Rocha

Oblíbený letní drink?“Myslím, že mám ráda téměř všechny koktejly, ale můj oblíbený je whisky s twistem zázvoru. Nebo citronová šťáva se zázvorem, whisky a špetkou cukru.”

Zaručená “vyprošťovací” metoda? “Žádnou nemám, jen radu: zkrátka se chovejte tak, abyste kocovinu neměli!”

elle-drinks-cocoJulie Henderson

Oblíbený letní drink? “Můj nealkoholický letní drink je Arnold Palmer. A pak ty alkoholické … Vždycky preferuji něco ovocného, ale ne moc sladkého. Například ty s jahodami, nebo malinami patří mezi mé nejoblíbenější. K tomu trochu šampaňského nebo sodovky a je to.”

Zaručená “vyprošťovací” metoda? “Myslím, že je to otázka, na kterou všichni chceme odpověď. Za mě je to velká láhev vody, vitamíny, a dobrý  muffin se slaninou, vejcem a sýrem. A také spousta spánku!”

elle-drinks-julieNicky Hilton

Oblíbený letní drink? “Zbožňuji sklenici kvalitního rosé.”

Zaručená “vyprošťovací” metoda? “Hodně vody!”elle-drinks-nikki

Riley Keough

Oblíbený letní drink?“Delší dobu alkohol nepiju, takže je těžké si vybavit nejoblíbenější… Mám ráda pivo. Ale nepohrdnu také šampaňským, kvalitním vínem. Záleží hlavně na příležitosti. “

Zaručená “vyprošťovací” metoda? “Nepít! A v případě, že se situace vymkne z rukou, doporučuji komplexní drink plný vitamínů a minerálů.”

elle-drinks-riley Elizabeth Olsen

Oblíbený letní drink? “Miluju rosé.”


Zaručená “vyprošťovací” metoda? “Přála bych si někou opravdovou ”vyprošťovací” metodu mít, protože opravdu nesnáším kocovinu, ale pravdou je že žádnou nemám. Piju hodně vody, a s nejvtší pravděpodobností zůstanu den doma.”elle-drinks-lizzie Zdroj: Katja Cho