Ochutnávka kabelek pro letošní podzim

/ Redakce

Ano, přiznejme si to. Kabelkami jsme posedlé, a proto vám přinášíme další ochutnávku těch, které mají něco společného. Uhádnete co?

Je nejvyšší čas se rozhodnout, do kterých kabelek se jednoduše zamilujete, jakmile začne ze stromů padat listí. I když si říkáte, že podzim zdaleka neklepe na dveře, kabelky pro toto období můžete začít nakupovat již nyní.

Dominantním prvkem kabelek, které jsme pro vás vybrali, je kožešina. Tou se tradičně nechala inspirovat značka Fendi a pro podzimní kolekci připravila kabelku barevně imitující srst krávy. Tato kabelka ve vás vyvolá touhu doslova pomazlit se.

Fendi

Fendi

Michael Kors i Ralph Lauren se ubrali jiným smě. Jejich inspirací se staly třásně, které rovněž k podzimu neodmyslitelně patří. Zatímco Michael Kors sází na notnou dávku elegance, Ralph Lauren se opět drží stylu western.

Ralph Lauren

Ralph Lauren

Podzimu budou vládnout malé kabelky do ruky. Za pozornost stojí práce sympatického návrháře Christophera Kane, který přišel na trh s drobnou utilitární kráskou v sladkém odstínu a přezkou v podobě zapínání. Další významné výtvory přináší Marc by Marc Jacobs, Chanel, Shiatzy Chen, Dolce & Gabbana či Kate Spade.

Burberry

Burberry

Barvami se nechaly strhnout značky Burberry, Chanel, Rodarte i Kenzo. Každá má svou duši, každá má geniální nápad. Která vás oslní natolik, že si ji pořídíte? Nás určitě více než jedna jediná.

Foto: WWD.com; Archiv firem; Facebook.com