Co s odrůstající ofinou? Inspirujte se účesy celebrit

/ Lenka Komrsková

Snad každá z nás se už minimálně jednou rozhodla pro ofinu. A každá z nás toho minimálně jednou zalitovala. Trápení s fázi dorůstání známe všechny, ranní rutinu může denně proměnit v peklo. Své si zažily i naše oblíbené hvězdy. Jak si s mezifází poradily ony?

Do strany

Fáze „leze mi do očí, ale culík neudělám“ se může zasloužit o chic elegantní look, který by vás jinak možná ani nenapadl. Dakota Johnson zvolila rozdělení ofiny do stran přesně v její polovině, zatímco Chloë Moretz předvedla současný trend spočívající v návratu sponek.

 

 

 

 

 

 

 

Half Bun

Poloviční drdol s rozpuštěnými vlasy stále patří mezi naše nejoblíbenější účesy. Nejinak je na tom i Kendall Jenner a Gigi Hadid. Zda půjdete do drobného messy drdolu, nedbalého copu nebo klasického „falešného culíku“ je už jen na vaší náladě.

 

 

 

 

 

 

 

Wet look

Rozčilují vás krátké dorůstající a poletující vlasy? Tak se inspirujte Olivií Palermo a Zendayou a prostě použijte větší množství tužícího produktu a vlasy připlácněte k vámi vybranému účesu! Nebojte se ani mokrého vzhledu.

 

 

 

 

 

 

 

Postranní copy

Trochu více dovedností, ale možná jen zhlédnutí jednoho tutoriálu, vyžadují cool postranní copy. Karlie Kloss šla do symetrické verze, která však nepostrádá rozvernost, zatímco Kate Bosworth předvedla romantický copánek s rozpuštěnými vlasy.

 

 

 

 

 

 

 

Vyhrajte se!

Další možností je vzít to ještě kreativněji – zapojit vlny i doplňky jako Suki Waterhouse a dát to prostě po svém. Sienna Miller se s tím naopak nepárala a odrůstající část prostě připnula na stranu. A vypadala skvěle!