Olivia Wilde je tváří kolekce H&M Conscious Exclusive

/ Redakce

Maminka a oblíbená herečka si na chvíli odskočila od domácích povinností a obletování potomka, za účelem nafocení kampaně k nové kolekci švédského módního řetězce.

Filmová i seriálová herečka, která se dostala českým divákům do povědomí díky své roli „Třináctky“ v mnoha dílech seriálu z lékařského prostředí Dr. House, se nedávno stala jednou z tváří kosmetického gigantu Revlon, a také se podílela na návrhu zahraničních krabiček krásy Birchbox.

Stejně tak ovšem nafotila během prosince fotografie, jimž vévodí nejen její krásná tvář, ale také jednotlivé kousky z kolekce Conscious Exclusive.

H&M_OW_0077

Právě Olivia je pro H&M a vůbec filozofii této podkolekce ideální volbou, jelikož se ona sama aktivně zajímá o ochranu životního prostředí, ekologii a udržitelnost módy. Sama je vegankou zapojenou do mnoha různých kampaní ohledně stravování či výchovy v rozvojových zemích.

„Udržitelnost je jednou z mých velkých vášní. Jsem pyšná na to, stát se tváří kampaně H&M Conscious Exclusive, kolekce, která ukazuje eleganci udržitelnosti,“ zmínila Olivia.

H&M_OW_0099

Kousky, převážně vyrobené z organického hedvábí, organické bavlny či recyklovatelného polyesteru a inspirované Afrikou a Asií s důrazem na zajímavé potisky, bude možno zakoupit od 16. dubna v kamenných prodejnách H&M po celém světě i online na internetu.

Foto: Archiv H&M