Opálená pokožka z komfortu domova: Jaké produkty vyzkoušet?

/ Lenka Komrsková

Jestli už se nemůžete dočkat letních paprsků, které vaši pokožku zabarví do bronzových odstínů, nedělejte si starosti s tím, kdy bude možné někam vyjet. Poddejte se luxusní řadě samoopalovacích produktů luxusní francouzské značky Sisley.

Samoopalovací hydratační péče na obličej, 2 960 Kč

Self Tanning Hydrating Facial Skin Care nabízí přirozené a jednotné opálení pro okamžitě hydratovanou a zářivou zlatavou pleť. Ta je ideálně opálená díky rychlému a dlouhotrvajícímu zbarvení, které je nejblížší přirozenému opálení. Pokožka vypadá intenzivně hydratovaně díky komplexu klíčových hydratačních ingrediencí, které trvale udržují v pleti vodu. Pleť je jemnější, pružnější a rozzářená. Lehká a hedvábná textura nabízí velmi jemnou povrchovou úpravu na pleti a umožňuje rovnoměrné nanášení bez zanechání stop na obličeji. Ideální pro světlé až tmavé odstíny pleti. Extrakt z alpské růže, silná antioxidační složka, podporuje zářivost pleti. Pleť lépe odráží světlo, opálení se zdá být zářivější a rovnoměrnější.

Samoopalovací hydratační péče na tělo, 2 730 Kč

 Self Tanning Hydrating Body Skin Care přináší přirozené opálení s dávkou hydratace. Svěží květinová vůně a bohatá komfortní textura vytváří velmi jemnou vrstvu na pokožce a umožňuje přípravek rovnoměrně aplikovat bez fleků. Výhodou přípravku je makadamový olej známý svými výživnými a zklidňujícími vlastnostmi, který pomáhá udržovat hydrataci a pružnost pokožky. Novinkou je sametově hnědý aplikátor, který lze prát a opakovaně použít a je dodáván přímo v balení produktu. Usnadňuje aplikaci samoopalovacího produktu a rovnoměrný bronzový efekt.
 

Zkrášlující tónovací hydratační krém, 2 490 Kč

Zkrášlující tónovací hydratační krém Phyto-Hydra Teint s SPF 15 je nová generace tónovací péče o pleť, efektivní každodenní péče o pleť s barevným závojem. Denní účinná péče o pleť díky komplexu „zdokonalovač krásy“. Hydrataci přináší extrakt z bílé lilie, která hydratuje a dodává pleti komfort. Ovocný koktejl rostlinných extraktů s energizujícími, zjemňujícími a vyhlazujícími vlastnostmi vylepšuje strukturu pleti. Minerální clona zajišťuje optimální ochranu před sluncem SPF 15. Je kombinována s extraktem z pohanky, který chrání pleť před znečištěním. Svěží, klouzavá a velmi lehká textura se prolíná s pletí a vytváří tak velmi přirozený, zdokonalující výsledek a efekt nahé pleti. Řada tří odstínů, které zkrášlují všechny odstíny pleti od té nejsvětlejší až po ty zlatavé.