Orsay představila žhavé novinky

/ Redakce

Značka Orsay představila novou kolekci pro nadcházející podzim a zimu. Jde o mix nejdůležitějších trendů sezony pro ženy, které i v chladných dnech chtějí být glamour.

Na jedné straně najdete v kolekci etno a rock, na druhé pastely a jemné látky – tentokrát kontrasty spojují, místo aby rozdělovaly. Díky překvapujícím spojením tak mizí hranice mezi sezonami a trendy. A na co konkrétně se můžete těšit?

 

Beauty Metal

Rockové stylizace mohou být krásné a smyslné. Vzorované šaty, kůže, kožešina a metalické doplňky se spojují, aby utvořily expresivní look. Kromě klasické černé jsou barvami těchto podzimních kombinací tmavomodrá, blankytná a bílá.

416814-54_Web

Boho Chic

Elegantní oděv pro opravdovou módní individualistku. Tento styl spojuje klima hippie bohémy s moderní ležérností. Vlněná ponča, kožešiny, silné úplety a kožešinové vesty vám pomohou zvládnout mrazy ve městě. Sytá červená a koňakové odstíny ve spojení s etnickými vzory dodávají kolekci teplo.

501821-66_Web

 

Urban Folk

Sportovní elegance ve folkové verzi, která se osvědčí jak pro  běžný den, tak zimní víkend ve městě. Tato kolekce je plná rozmanitých forem, podzimních barev a těžkých látek. Módní propojení kostek a vzorkovaných struktur zajistí nonšalantní efekt.

501826-60_Web

 

Cosy Time

Pohodlně, bezpečně, jemně, ale rozhodně ne nudně. Pastelové barvy, volné svetry a zahalující doplňky oteplí i to nejdrsnější počasí. Romantické květované potisky a dekorativní kamínky zajistí, že ve Vaší zimní garderobě rozhodně nebude chybět půvab a ženskost.

650010-01_Web

 

Party Glam

Glamour žena si především hraje s módou – na ročním období přitom nezáleží. Nesmrtelná černá, krajka nebo lesklé látky vždy zdůrazní její sociální postavení. Subtilní zlaté prvky doplňují elegantní večerní vizáž.

841800-60_Web

 

Foto: Archiv značky, Hermína.cz