Oscaři 2017: Kdo získal toho módního?

/ Tereza Spilková

Včera v noci se v Americe předávala ta nejdůležitější filmová cena – Oscar. I když podstatnou částí večera jsou samozřejmě filmy, červený koberec je rovněž disciplínou, ve které se vyhrává. Takže, kdo letos obstál v této kategorii?

1) Emma Stone

Vítězka sošky za nejlepší herečku vypadala ve zlaté róbě úplně jako kdyby vypadla z filmu Velký Gatsby. Šatům od Givenchy se snad nedá nic vytknout.

hbz-oscars-emma-stone

2) Michelle Wiliams

Ach. Tyhle minimalistické šaty z domu Louis Vuitton milujeme. Až je, Michelle, nebudeš chtít, pošli nám je do redakce:-).

hbz-oscars-michelle-williams

3) Hailee Steinfeld

Herečka a zpěvačka Hailee se na červeném koberci objevila v úžasných bílo modrých šatech s květy od Ralph & Russo, které nám připomínají lesní vílu. Vypadala úžasně.

gallery-1488150842-hbz-oscars-hailee-steinfeld

4) Brie Larson

Herečka, režisérka, scenáristka a aktivistka Brie Larson zvolila nádherné černé šaty od Oscara de la Renty. Co na ně říct, snad jen, že z této dílny vždy vyjde skvost. Klasika je zkrátka klasika.

gallery-1488157398-hbz-oscars-brie-larson

5) Jessica Biel

Jessica oblékla jeden z největších trendů, jaký jsme mohli na červeném koberci vidět a to šaty s dlouhými rukávy a ke krku, navíc ve zlaté barvě, která ten večer dominovala. Rozhodně jsou to jedny z nejodvážnějších šatů večera, ale Jessica si s nimi poradila na jedničku. Navrhl je Kaufman Franco.

hbz-oscars-jessica-biel

6) Taraji P. Henson

Dalším trendem byly hluboké výstřihy ve tvaru V a také temná černá. Taraji vypadala v těchto šatech od Alberty Ferretti naprosto dokonale. Chtělo se nám pomalu říct, jako skutečná královna, ale tou je vlastně jen v roli.

gallery-1488152698-hbz-oscars-taraji-p-henson

Kdo další zazářil a nenechal nás na pochybách, že tato noc byla módě tou nejsledovanější?

Dakota Johnson v šatech Gucci

Dakota Johnson v šatech Gucci

Nicole Kidman v šatech Armani Privé

Nicole Kidman v šatech Armani Privé

Charlize Theron v šatech Dior

Charlize Theron v šatech Dior

Halle Berry v šatech Versace

Halle Berry v šatech Versace

Felicity Jones v šatech Dior

Felicity Jones v šatech Dior

Foto: WWD