Oscarové momenty, které jste možná přehlédli

/ Redakce

Zlaté sošky nesoucí jméno Oscar byly rozdány. O velkých robách bylo napsáno už mnoho, ale přeci jen je ještě několik momentů, které nás nadchly, překvapily, zarazily nebo je média opomněla.

Největším momentem, na který Hollywood jistě dlouho nezapomene, byla bezpochyby chyba na závěr večera, kdy byl vyhlášen špatný film jako celkový vítěz. O tom už bylo napsáno až příliš a už lze jen konstatovat, že ani Amerika není neomylná.

https://www.youtube.com/watch?v=fMR0pieV1kI

Rosie Huntington-Whiteley předvedla své rostoucí bříško ve stříbrných šatech, když vyrazila na Vanity Fair Oscars party po boku svého snoubence herce Jasona Stathama. Slavný herecký pár působil velmi šťastně.

Vanity Fair Oscar Party, Los Angeles, USA - 26 Feb 2017

Vysoký rozparek a hluboký dekolt předvedla v oscarový večer herečka Jennifer Aniston, která velmi podobné šaty oblékla přesně před sedmnácti lety, kdy na udílení Oscarů doprovodila herce Brada Pitta. Že by náhoda?

Vanity Fair Oscar Party, Los Angeles, USA - 26 Feb 2017

 

6d8209763cde4ff2f3c43c5e1517b34e

Herečku Nicole Kidman kamery nečekaně zachytily, když tleskala herečce Meryl Streep. Na tom by nebylo nic divného, kdyby Nicolin potlesk nepůsobil toliko virtuálně.

https://www.youtube.com/watch?v=Sf3YNnlzuV4

Když Oscara získal herec Casey Afleck, prvním gratulantem byl jeho slavnější bratr Ben, který ho srdceryvně a slzící objal.

89th Annual Academy Awards - Audience

Nominovaný herec Ryan Gosling nepřišel na slavnostní večer v doprovodu své ženy Evy Mendes, jak všichni očekávali, ale po boku sestry Mandi Gosling. Jaké opětovné zklamání.

1020 (1)

Právě při oscarové noci se zrodila mánie jménem selfie. A tak nemohla chybět ani tentokrát.

89th Annual Academy Awards - Audience

Foto: Profimedia.cz; Youtube.com