OSiS+ Session Label: Elegantní záchrana vašich vlasů

/ Redakce

Chystáte se na večírek, promoci nebo ples? Nestíháte a vlasy ne a ne poslechnout, aby držely v požadovaném tvaru? Máme pro vás tip na elegantního pomocníka.

Inspiraci k nové řadě OSiS+ Session Label hledali odborníci od Schwarzkopf Professional v zákulisním chaosu mezinárodních módních přehlídek a profesionálních focení.

Nová řada OSiS+ Session Label od Schwarzkopf Professional je tak kombinací precizního stylingu s prémiovou kvalitou a dává tak nejen kadeřníkům, ale i vám do ruky přesně to, co je potřeba pro vytvoření módních kreací. Kolekce obsahující pět nových výrobků umožňuje různorodé stylingové variance a přináší výsledný vzhled jako z přehlídkového mola.

Výrobky přicházejí v působivém černém elegantním designu a jsou k dispozici v salónech Schwarzkopf Professional.

1087-OSIS-SESSION_KV-CLO130606-3

„Přípravky musí působit okamžitě, ale zároveň musí zůstat neviditelné. A co je nejdůležitější – nesmí zatěžovat vlasy a účes musí být možné snadno přetvořit. Během jedné přehlídky nebo focení se účes několikrát mění a upravuje, proto musím mít k dispozici výrobky, které mi to umožní.“ představuje novou řadu Tyler Johnston, Ambasador Schwarzkopf Professional.

FK_OSiS_Session_Label_2013_0924_sw

 

Foto: OSiS+ Session Label by Schwarzkopf Professional