Osobitý styl Reese Witherspoon

/ Redakce

Laura Jeanne Reese Witherspoon je celé jméno úspěšné americké herečky a producentky. Svou kariéru započala již jako dítě ve filmu „The Man in the Moon“ v roce 1991.

Dnes má Reese sama tři děti a kariéru rozjetou na plné obrátky. Je držitelkou několika filmových cen včetně té nejvyšší Oscara. Do podvědomí českého publika se nejdříve dostala jako typická blondýnka, která mění svět jako právnička ve filmu Pravá blondýna, který měl pokračování. Svůj hlas propůjčila Grety Wolfecastle v úspěšném kresleném seriálu The Simpsons a rovněž se objevila jako host v kultovním seriálu Přátelé.

AG042454_02-390x600

Její tvář nejednou zdobila titulní strany předních módních časopisů a v žebříčku nejlépe oblečených celebrit se drží na špici. Není divu, její styl je velmi osobitý a snadno rozpoznatelný. Reese málokdy sází na extravaganci a dává přednost spíše ležérní eleganci. Nejčastěji volí pouzdrové sukně, které jsou všechno jen ne nudné. Její šatník skrývá ikonické kabelky těch nejluxusnějších značek jako Hermés, Chanel nebo Gucci.

Reese-Witherspoon-Matching-Set-Street-Style

Reese ráda nosí klobouky, k džínům volí často vysoké podpatky a dodává jim tak šmrnc. K barevné sukni volí klasickou bílou košili, lodičky v nude odstínech a nikdy nechybí ona zmíněná kabelka. Lze takovému outfitu něco vytknout? Pokud hledáte svůj styl, zkuste se touto herečku inspirovat. I při výšce pouhých 156 cm můžete na ulici být vidět.

Foto: Profimedia.cz; Instagram