V úterý jsme vám představili vítěze všech kategorií, které letos určil Council of Fashion Designers of America ve spolupráci s hlavním sponzorem, šperkařskou firmou Swarovski.

Byla by škoda se k celé události ještě jednou nevrátit, a připomenout si tak nejzajímavější róby večera, které ovšem jen s velkou těžkostí mohly konkurovat té, kterou oblékla zpěvačka Rihanna.

Oceněná módní ikona vsadila na tisíce diamantů, transparentnost a hlavně své sebevědomí. O její róbě se mluvilo ještě dlouhé hodiny a byla to právě Rihanna, která na sebe strhla během večera veškerou pozornost.

instense-eyes01

 Odvaha ovšem nechyběla také herečce Lupitě Nyong´o, nádherné zelenkavé šaty J. Mendel předvedla Emmy Rossum, žlutou si pro tento večer oblíbila návrhářka Diane von Furstenberg.

cfda-03

Na tradiční černou, která z módy nevyjde snad nikdy, vsadily dvojčata Olsenovy, čerstvá maminka Olivia Wilde i modelka Coco Rocha.

cfda-10

Poznávacím znamením celého večera byly také výrazné, především rudé či vínové rty, výrazné kouřové líčení i jemné oční linky protažené daleko za vnější koutek. Většina dam také vsadila na praktičnost a své dlouho kadeře sepnula do nízko posazeného ohonu a vlasy po celé délce uhladila.

cfda-parties-06

Foto: WWD