Čím se blýskly celebrity během minulého týdne

/ Redakce

Již delší dobu jsme se nezaměřili na outfity celebrit, které svými nápady okouzlují ulice Hollywoodu, a nejen ty. Proto dnes přinášíme několik úlovků fotografů z minulých dní, včetně romantické Diane Kruger nebo odvážné Olivie Palermo.

Během minulého týdne zavítala na švýcarskou půdu herečka Cate Blanchett, která na červeném koberci okouzlila svým výběrem bílé košile a nápadité dlouhé sukně s abstraktním potiskem. Celý outfit doplnila Cate pouze pomocí zářivé rtěnky a stažených vlasů do nízko posazeného drdolu.

Cate Blanchett

Cate Blanchett

Návštěvu do Evropy si udělala také topmodelka Miranda Kerr, která byla vyfocena během jejího pobytu v Paříži. Svůj sněhově bílý overal přepásaný mohutným páskem se zlatou sponou doplnila o jednoduchou bundu s třásněmi, zlaté psaníčko a výraznou obuv.

Miranda Kerr

Miranda Kerr

Hollywood si minimálně na jeden večer podmanila herečka Diane Kruger, která vsadila na černé krajkové minišaty. Svůj mladistvý vzhled doplnila pouze o černé sáčko a výrazné páskové lodičky.

Diane Kruger

Diane Kruger

Radost pohledět byla také na čerstvě oddaný pár, který tvoří Amal Alamuddin a George Clooney. Amal oblékla nádherné zdobené šaty z dílny Giambattista Valli Couture, jež doplnila metalickou obuví, slunečními brýlemi a nádherným úsměvem.

Amal Alamuddin a George Clooney

Amal Alamuddin a George Clooney

Foto: Profimedia.cz, WWD