Dekáda obálek Sienny Miller

/ Redakce

V jednom z předchozích článků, který se věnoval dokumentárnímu filmu „The September Issue“, jste mohli zaznamenat obálku časopisu Vogue, na které byla vyobrazena roztomilá herečka Sienna Miller. Mnohé z celebrit usilují o takovou poctu po celý život, Sienna si roli britské krásky na obálkách časopisů mohla vyzkoušet během předchozího desetiletí již několikrát.

Psal se květen roku 2003 a mladinká Sienna se objevuje na květnové obálce britského magazínu ES. O rok později si ji vyhlédne britský i-D, kde zazáří na extravagantní růžovožluté titulce, která dělí její obličej na dvě části. Mario Testino ji zvěčnil v šatech Rochas do prosincového čísla britského Vogue.

Přichází červen roku 2005 a svým odzbrojujícím úsměvem naprosto rozzáří S Sunday Express magazín. O rok později se její tvář dostává do ruského časopisu Seventeen, stejně tak je v únoru hvězdou norského IN, vyobrazena ležící v písku na pláži s pozadím hor a moře. Její obdivuhodné tažení pokračuje v portugalském, jihokorejském a australském Vogue.

Srpen 2007 je ve znamení ruského Glamour, australské verze Marie Claire i úspěšného amerického W magazine. Společně se svojí sestrou jsou foceny na obálku amerického Nylon. Cesta Evropou pokračuje v roce 2008 zastávkou v Rumunsku, šedorůžovou obálku zdobí především Siennina dvě tetování. Letní titulku německé verze Vanity Fair nafotil opět zkušený Mario Testino, který ji zachytil velice ležérně – v bílém tílku s kloboukem na hlavě.

Rok 2009 se zdá být rokem titulních stran ověnčených právě touto herečkou. Vyhlédne si ji totiž thajský Harper´s Bazaar, kterému vládne černočervená obálka a stejně laděné šaty oblékne i Sienna. Nekončící cesta pokračuje Cosmopolitanem, mexickým Nylon, australským Grazia, americkým Vogue a také samozřejmě nesmí chybět domácí – britský říjnový Vogue, na kterém byla k vidění v pozici nestárnoucí ženy s pihami, flitrovými šaty, ramena zdobí ocvočkovaná motorkářská bunda, po které volně splývají její typicky zvlněné blond vlasy. V dubnu 2010 ji uloví íránský lifestylový časopis Grazia a v červenci zase estonská verze Marie Claire.

V posledních třech letech propůjčila svoji neokoukanou tvář například holandskému Grazia, německému Gala Magazine. Své bílé zuby jako perličky ukázala loni v americkém Vogue na letně laděné oranžovo-azurové obálce.

Nejsme ještě ani v polovině roku a Siennu bylo možné zaznamenat již na několika dalších místech – arabský Harper´s Bazaar, australský Shop, rakouský Miss Magazine.

A skoro bych zapomněla. Hádejte, kdo se usadil na březnové obálce české verze Harper´s Bazzar a má na sobě pudrové plisované šaty od Chloé? Hádat můžete jen jednou.

Foto: whosdatedwho.com

0 Comments

    Leave a Comment