1) Nebojí se promluvit

V době, kdy aféra #MeToo nabírala na obrátkách, Gal Gadot se zařekla, že nebude hrát v dalším díle Wonder Woman, dokud bude na pozici producenta Brett Ratner. Toho totiž řada žen obvinila ze sexuálního obtěžování.

2) Je feministka

“Feminismus není o nenávisti vůči mužům, pálení podprsenek nebo boji s kýmkoliv,” prohlásila Gal Gadot. Hnutí vidí v tom pravém a původním smyslu, tedy v rovných příležitostech a svobodě volby. Snaží se také vyvrátit mýtus, že feministky nemohou být sexy.

3) Vždy sama sebou

Na svém instagramovém účtu sdílí příspěvky z focení pro módní magazíny a z červeného koberce, ale také vtipné momentky a fotografie bez make-upu. Svou přirozeností si získala i nás.

4) Multitasking zvládá na jedničku

Gal Gadot skloubila kariéru jedné z nejžádanějších hereček společně s mateřstvím. Opravné záběry pro Wonder Woman dokonce natáčela v pátém měsíci těhotenství. Nechte se inspirovat, zvládnete cokoliv.

5) Je naším módním vzorem

Aby toho nebylo málo, hollywoodské herečce nechybí ani smysl pro módu. Tak jako streetstyloví fotografové číhají na modelky, nenechají si na ulici uniknout ani Gal Gadot, aby zachytili její jednoduchý, ale chic styl.

Foto: Vulture, PopSugar, Pinterest